Club chic (46)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:


Da, pe site-ul postei romane este in dreapta sus Track&Trace, unde introduci numarul furnizat de strawberry (cel care are in coada SE sau HK) si iti arata in ce stadiu e.

Citat:
citat din mesajul lui sali

manu, se poate urmari pe site-ul postei romane un colet de pe strawberry?
pe strawberry spun ca pachetula trecut de vama si e deja in faza de livrare locala si pt mai multe informatii, in continuare, indica site-ul postei romane.

"Smells are surer than sounds or sights to make your heartstrings crack." - R.Kipling


mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui manumanu


Da, pe site-ul postei romane este in dreapta sus Track&Trace, unde introduci numarul furnizat de strawberry (cel care are in coada SE sau HK) si iti arata in ce stadiu e.

Citat:
citat din mesajul lui sali

manu, se poate urmari pe site-ul postei romane un colet de pe strawberry?
pe strawberry spun ca pachetula trecut de vama si e deja in faza de livrare locala si pt mai multe informatii, in continuare, indica site-ul postei romane.




mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008



multumesc.
am incercat. nu merge. ( incercasem si inainte sa te intreb dar m-am gandit ca poate nu stiu eu). imi spun ca acel cod nu exista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Am mai patit si eu asa, dar atunci insemna inca nu intrase in tara pachetul. Dupa cateva zile incercam din nou si mergea, vedeam Bucuresti sau Brasov dupa caz. Poate cei de la strawberry s-au referit la vama lor etc., mai stii? Cand ai facut comanda?

Citat:
citat din mesajul lui sali

Citat:
citat din mesajul lui manumanu


Da, pe site-ul postei romane este in dreapta sus Track&Trace, unde introduci numarul furnizat de strawberry (cel care are in coada SE sau HK) si iti arata in ce stadiu e.

Citat:
citat din mesajul lui sali

manu, se poate urmari pe site-ul postei romane un colet de pe strawberry?
pe strawberry spun ca pachetula trecut de vama si e deja in faza de livrare locala si pt mai multe informatii, in continuare, indica site-ul postei romane.

"Smells are surer than sounds or sights to make your heartstrings crack." - R.Kipling


mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008



multumesc.
am incercat. nu merge. ( incercasem si inainte sa te intreb dar m-am gandit ca poate nu stiu eu). imi spun ca acel cod nu exista.

"Smells are surer than sounds or sights to make your heartstrings crack." - R.Kipling


mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

manu,am comandat pe 31 iulie.
prima data a durat 5 zile pana am primit aviz, a doua oara a durat 6 zile, acum e a treia oara..se joaca cu nervii mei?
presimt ca maine voi fi (a) vizata.

pachetul cred ca a intrat in tara, din moment ce imi recomanda pe mai departe sa verific pe site la posta romana. ( plus ca mi-au dat mesaj ca formalitatile vamale s-au incheiat) .

in alta ordine de idei: de 2 zile ma dau cu very irresistible L'INTENSE, am golit 1/4 de sticla , mi se pare cam slabut!?
inclin sa cred ca nu prea il simt eu, intrucat atunci cand l-am testat prima oara mi-a tinut pe brat destul de bine, in conditii meteo neprielnice testarii, adica vreo 35 de grade.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Hola fetelor

am gasit elixir 30 ml cu 59 euro, dar din nefericire pe langa ca e mic e si cu pompita mai caut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Ooof, Dana... dar unde esti mataluta? In vacanta sau acasa?

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

Hola fetelor

am gasit elixir 30 ml cu 59 euro, dar din nefericire pe langa ca e mic e si cu pompita mai caut...


mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

in vacanta

Citat:
citat din mesajul lui manumanu

Ooof, Dana... dar unde esti mataluta? In vacanta sau acasa?

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

Hola fetelor

am gasit elixir 30 ml cu 59 euro, dar din nefericire pe langa ca e mic e si cu pompita mai caut...


mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Ma mai primiti si pe mine?
Sali, zici ca nu-i nimic de capul lui Morsure d'amour.
Rose, esti tare daca te poti da cu visa. Pt mine e un Angel mai afumat cu care nu fac casa buna. Il tin de dragul colectiei, desi parca ar fi bine sa-l trimit la o iubitoare adevarata.
nu stiudaca s-a mai vorbit pe aici, dar voiam sa va imparatsesc noua mea revelatie: Mon jasmin noir. Am mirosit o mostra din revista si pare...promitator.
M-am dat cu un fas de Lola by M Jacobs, tot mostra. Nu-mi place deloc, dar cine ma lamureste cu ce seamana???
In rest, daca aveti curiozitati, am o colectie maricica de samples de parfumuri de nisa, de la Etat Libre d'orange, la ceva Byredo, Serendipitous si...nici nu mai stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lo_li_Ta

Ma mai primiti si pe mine?
Sali, zici ca nu-i nimic de capul lui Morsure d'amour.
Rose, esti tare daca te poti da cu visa. Pt mine e un Angel mai afumat cu care nu fac casa buna. Il tin de dragul colectiei, desi parca ar fi bine sa-l trimit la o iubitoare adevarata.
nu stiudaca s-a mai vorbit pe aici, dar voiam sa va imparatsesc noua mea revelatie: Mon jasmin noir. Am mirosit o mostra din revista si pare...promitator.
M-am dat cu un fas de Lola by M Jacobs, tot mostra. Nu-mi place deloc, dar cine ma lamureste cu ce seamana???
In rest, daca aveti curiozitati, am o colectie maricica de samples de parfumuri de nisa, de la Etat Libre d'orange, la ceva Byredo, Serendipitous si...nici nu mai stiu.


welcome back!
am testat si eu recent mon jasmin noir...mi s-a parut un parfum cuminte, clean and safe. cu un usor miros de tei(poate). cu o persistenta buna pt un parfum bvlgari. si un ambalaj mult prea sofisticat fata de continut.
nu mai spun de clipul de prezentare, demn de o cauza mai buna:
.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

manu, am luat urma comenzii de pe strawberry de care vorbeam!
acum codul e valid , posta romana ma anunta ca pachetul e in tranzit bucuresti.
am comandat si pe www.escentual.com dar ei nu au un sistem de track&trace la fel de bine pus la punct.ma anunta doar ca pachetul este shipped. sper sa ajunga si asta cu bine.
imi pare rau ca tu ai avut probleme cu comenzile pe ebay.eu am facut recent vreo 3 comenzi si au ajuns toate repede si bine, ce-i drept am cerut expres vanzatorilor sa imi expedieze recomandat.am preferat sa platesc mai mult transportul dar sa stau mai linistita.

Mergi la inceput