Abdomen extraplat (53)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Salutare!
Georgia felicitari din inima!!! Sa mearga totul bine, sa ai o nastere usoara si un puiut sanatos si frumos!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Fetelor, azi ma internez la ora 7 seara si maine ma "taie"! Am facut 39 de saptamani cu bine, abia asteptam sa-l cunoastem pe Stefan...sa-mi tineti pumnii!!!


P.S Nu cmva sa viu in inspectie peste cateva saptamani si sa va vad ca ati dat iama in prajituri

P.P.S Georgia, cum esti?

Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

38 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dark_sun spune:

Pearl, multa putere!..si un Stefanut de nota 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Vaaai Pearl!!! Pai trebuie sa scoatem !!
Doamne Ajuta sa iasa totul bine si bebe Stefanut sa va umple viata de bucurii si fericire!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Pearl nastere usoara si bb sanatos!!


Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dark_sun spune:

Pearl, cum a fost intalnirea cu Stefan? sunteti bine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Azi am venit acasa cu bb....suntem ok, bb e tare cuminte si eu cat de cat ma pot misca. Trebuie numai sa ne gasim o rutina de acum...sper ca sunteti cuminti si va tineti de treaba.

Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

38 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

felicitari perluta , bine ai venit pe lume bb Stefan , sa ai o viata frumoasa si lina ca un fulgulet



Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dark_sun spune:

Buna dimineata!
Nimeni, nimic?:(
Raportez (daca mai am cui:)),luni o ora de tae bo plus plimbare pe stradutele orasului, iar aseara aprox o ora de dans prin casa pe piesa Amnei- Tell me why- este o piesa ce-mi place mult (cat m-o tine), tonica si clipul este tare frumos.
Mic dejun azi: o cafea, 2 banane mici (parca usor alterate, este f cald in alimentara de unde le-am cumparat si nu pareau intr-o 'forma buna) si un patratel de cioco de casa.Mai tarziu, probabil un iaurt in care voi adauga semintele mele..
Sa aveti o zi linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Salutare!
Dark_sun ma bucur ca te tii te treaba. Restul gastii pe unde umbla?
Eu nu prea am ce raporta doar mancat si bine si rau, sport deloc ca am un mester pe cap si singurul sport a fost curatenia si de abia astept sa termine azi ca sa am timp de mine si de ultimul examen din anii astia de facultate (e marti asa ca sa imi tine-ti pumnii).
Pearluta cum mai e bebe Stefanut? Dar tu?
va si aveti grija de voi.

Mergi la inceput