Greva foamei de 63 de zile?(2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui stockholm

revin ca de dimineata nu am fost explicita ;da Laura in scoala mea ca si in liceu sunt aceeasi profi ca acum 15 ani si nu se vor schimba prea curand ; de asemenea in majoritate la Facultate ; ah si noile productii au acceasi mentalitate ca au invatat o bine de la stimabilii lor profesori

voi ca profesori v ati intrebat ce faceti cu unii copii super dotati ?nu e cazul meu insa totusi si eu cred ca ar fi treb sa invat altceva decat marea majoritate a copiilor ; cand am ajuns eu la scoala la 7 ani vb franceza a 2 a limba si citeam si scriam in romaneste , ma m pliktisit teribil 2 ani de zile , asa cuum ma m pliktisit in liceu cand se predau regulile lui ,,si conditionell,, pe care eu le stiam deja din clasa a 7 , asa cum ma pliktisit de vesnicele comentarii invatate pe dinafara si am ,,omorat o ,, pe profa de romana atunci cand i am spus ca nu dau 2 bani pe Cosbuc

parerea mea proprie si persoanal insa atata timp cat o pot sustine imi pot exprima parerile nu ?

sau ar trebui sa mi se bage pumnul in gura doar pt ca s diferita ; da sunt rebela si modul de a ma educa exemplar a fost sa fiu lasata sa fiu rebela ; m am apucat de fumat la 14 ani si la 15 m am lasat pana la 18 am avut toate pierce urile posibile si imposibile la 19 le am scos voluntar pt ca m am pliktist de ele

eh cu acesti copii 99% din profesori nu stiu sa lucreze .....



Cu tot respectul, dar modul in care scrii nu dovedeste ca erai as la romana cu scrisul si cititul, asa ca te plictiseai. Poate era bun sa fii atenta totusi la cum se scrie corect romaneste.



Si tu poti intinde o mana - Actiunea 3 sate
Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Asta mai lipseste! Cand nu adorm copiii seara sa intre mamele pe DC ca sa-i sperie ca vine capcaunul din poza sa-i manance!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25
Cu tot respectul, dar modul in care scrii nu dovedeste ca erai as la romana cu scrisul si cititul, asa ca te plictiseai. Poate era bun sa fii atenta totusi la cum se scrie corect romaneste.

Laura, moderatorii au dubla personalitate? Sau nu-si asuma in bloc punctul 9?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stockholm spune:

Laura mie personal mia a juns limba romana ; e modul meu de a protesta , prerea celor din jur despre mine ma lasa rece , adauga te rog ca am unghii false destul de lungi si faptul ca je m en fiche sa scriu cotecct romaneste

nu vad scopul oricum nu mi iese nimik la afacerea asta nu ?am avut ceva profesori PROSTI la viata mea nu m au convins ca treb sa scriu corect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Hai ma, dati-o dreq de treaba! De cand sta istetimea in scrisul corect???

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Blogul grasei
www.bijuteriiandroix.page.tl" target="_blank">Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui Laura25
Cu tot respectul, dar modul in care scrii nu dovedeste ca erai as la romana cu scrisul si cititul, asa ca te plictiseai. Poate era bun sa fii atenta totusi la cum se scrie corect romaneste.

Laura, moderatorii au dubla personalitate? Sau nu-si asuma in bloc punctul 9?


Da,stiu ca nu e corect sa ma iau de gramatica, dar cand intr-un mesaj plin de "ce destepata eram eu si ce tare stiam eu sa scriu si sa vorbesc in 2 limbi, si ce ma plictiseam de profii astia prosti" scrii cum scrie stockholm, nu pre se demonstreaza vorbele cu faptele.





Si tu poti intinde o mana - Actiunea 3 sate
Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Da, stockholm, nici eu nu mai stiu capitalele tarilor in semn de protest fata de proful de geografie care era un idiot si ne scotea in fata sa ne asculte, nu ne lasa sa stam in banci.



Si tu poti intinde o mana - Actiunea 3 sate
Am marfa la bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stockholm spune:

exact Laura ai dreptate eu nu s romanca iar la munca nu vb romaneste decat daca ma suna careva vre un prieten nu am nevoie de limba asta decat temporar iar in viitor delok o zii buna va urez si spor la salarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui stockholm

Laura mie personal mia a juns limba romana ; e modul meu de a protesta , prerea celor din jur despre mine ma lasa rece , adauga te rog ca am unghii false destul de lungi si faptul ca je m en fiche sa scriu cotecct romaneste

nu vad scopul oricum nu mi iese nimik la afacerea asta nu ?am avut ceva profesori PROSTI la viata mea nu m au convins ca treb sa scriu corect


Scrii asa ca sa te razbuni pe profesorii tai prosti? Ai idee ce miracol este limba daca o folosesti respectind-o? Ce protest e asta? Inca esti adolescenta si te razbuni pe altii razbunindu-te de fapt pe tine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stockholm spune:

lol Natasa a fost o poanta reply ul ala adika daca tot se cauta nod in ppapura ce vroi sa i sa scriu? sa i explik Laurei cum eu vb in alte limbi 24 diin 24 ca nu s romnaca neaosa ca utilizez romana in scris f rar atunci cand scriu ceva ?ca vb romaneste numai cu 2 la suta dintre prieteni ?ca in acest moment sunt la job si mai fac si altceva decat sa scrfriu pe forum asa ca treb sa am misc repede si ca nu am timp sa corectez

trecand in vedere reply urile ei la subiect nu ma considerat necesar sa ii explik;nu stiu daca ai observat dar Laura a fost extraordinar de sarcastica la un moment dat sia primit ce a oferit daca tot o deranjeaza limba romana scrisa gresit i ma oferit o ......

Mergi la inceput