Sa-i ajutam pe cei mai mici....

Sa-i ajutam pe cei mai mici.... | Autor: busymummy

Link direct la acest mesaj

Mamici de prematuri... incepe o campanie destinata salvarii cator mai multe vieti de "esente tari" in toata tara.
Hai sa fim toate ambasadoare ale acestui proiect

Detalii www.sansalaviata.ro" target="_blank">AICI

Va pup

de Vlad - 11.11.2009 si Andi - 5 ani.

POZE NOI si POVESTEA LUI VLAD

www.prichindelulmeu.ro/site/index.php?menuId=438" target="_blank"> VOTATI-NE AICI

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns p@ulici spune:

Si eu am fost alaturi de ei, in acest proiect si sper ca au facut-o cat de multi, ma bucur ca au reusit sa duca la implinire proiectul si 11 maternitai sunt mai dotate si mai capabile sa salveze copii, minunile noastre.

Eu am intrat sa va rog sa sustineti proiectul O sansa pentru prematuri, desi mi-am cam pierdut speranta de a-l castiga. Inca sunt pe locul 1, insa un proiect a reusit de ieri pana azi sa stranga 6500 puncte si sa ajunga pe locul 3, asa ca probabil, pt foarte putin timp voi ramane pe 1. Inca trag speranta si sper sa mobilizez mai multa lume si pana in 17 decembrie 2010 sa raman totusi pe locul 1. Se poate vota o data la 24 ore. Puteti trimite link-ul si prietenilor, astfel sansele cresc.

Multumesc anticipat, acordati preferabil 5*


Gena MTHFR Mutatia A1298C Genotip HOMOZIGOT Tratament: Clexane 0.4, Utrogestan 2/zi, O fetita nascuta prematur si devenita ingeras la 12 zile 12h 55 min, Supravegheata de dr. Heim Manuela Satu Mare

Avem un ingeras care ne vegheaza de sus... Este fetita noastra Gabriela Catalina 27.04-09.05.2010
Povestea ta printesa...povestea noastra O viata ... nascuta din doi

Mergi la inceput