Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici21

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

SoriLea, am vazut minunea ta, cu zulufi blonzi, e ca o papusa.


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - raza mea de soare
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Buna ziua Sorilea condoleante,iar despre intalnire asa cum ai zis si tu "pe alta data" ti-am admirat iar cretulinul ce scumpic este imi vine sa-l pap nu alta.
Monica eu am nascut prin cezariana(stiam de cand am ramas gravida ca asa voi naste)cand mi sa rupt apa la 8 dimineata aveam deja dilatatie 7 dar tot la cutit am ajuns caci bataile inimii lui o luasere razna,de zazut aveam acces la el la 3 ore cand ii duceam cei 5-10 mil de lapte,nu aveam voie sa-l ating nu mai zic de luat in brate abia la 2 saptamani cand l-au scos de la reanimare am avut acces la el,a fost greu dar a trecut acea perioada si nu vreu sa imi mai amintesc de ea.Admirat si eu poze cu mica pictorita si cu ratusca la balaceala .
Jo mai aveti putin si va apropiati de petrecere,ce mai trece timpul of ma apuca melancolia,vad ca la capitolul greutate stagnati(ca noi toti de alfel) dar in schimb sunteti avansate la capitolul discutie,noi suntem cu mult in urma voastra dar inaintam noi incet,incet dar sigur
Apropo ce greutate,inaltime mai au copii vostri?
Noi avem 10.500kg si inaltime...nu stiu chiar o sa-l masor azi de nu ma iau cu alceva.


poze Luca Daniel
varsta noastra
nascut pe 22.10.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Am pus poze noi cu noi aici .

poze Luca Daniel
varsta noastra
nascut pe 22.10.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Gata pauza mea la calculator deja este prea mult zice Luca,se plictiseste singurel la joaca,ma retrag sa aveti o zi frumoasa in continuare si de nu mai pot intra va urez de pe acuma si un weekend minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Am reusit si eu in sfarsit sa pun poze noi cu Karla. Le puteti vedea in albumul nou de pe webshots.

V-am admirat toate esentele! Sunt superbe!




Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza
universul meu de copil - poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns c.valy spune:

Jo admirat mica strengarita doamne cand au trecut anii astia?parca nu-mi vine a crede ca dintr-o bucatica de carne sa facut o adevarata domnisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_bld spune:


Daca ne-ati chemat...am venit
Am pus poze proaspete,Doamne ce repede mai cresc copilasii nostrii.Am fost in week-end la micuta mea,s-a facut mare,avem 5dintisori,ne-a mai crescut un pic parul,spunem si noi:Ana,da,nu,apa,cand vorbim la telefon spunem:aoo,stim unde ne e buricutul,intelegem tot si vorbim si cu cei mari,doar ca nu prea ne inteleg ei
Am vazut si eu poze cu micutii vostri,sa va creasca si mai mari,am vazut cat s-au schimbat.Va pup pe toti si mai revin cu poze cand mai ajung pe acasa........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

La multi ani Karla Luiza!


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - raza mea de soare
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurarus spune:

19 octombrie catalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Monica, multumim de urari!

Nu imi vine sa cred ca avem doi ani. Ieri amintindu-mi de tot ce a fost am avut asa niste sentimente complexe.

Voi reveni cu poze de la doi ani!



Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)
pozele noastre
Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza
universul meu de copil - poze

Mergi la inceput