Wal-Born ati folosit pt copii ?

Wal-Born ati folosit pt copii ? | Autor: papanash

Link direct la acest mesaj

Mamici, mi-a adus cineva din SUA tablete efervescente de Wal-Born, pentru imunizare, pentru copii care merg in colectivitate.Cica-i la moda acolo . Medicul pediatru n-a auzit despre aceste pastile, nu vreau sa-i dau fara sa mai citesc niste pareri. Prospectul arata minunat, dar...
pustiul merge din vara la gradi si de cand au aparut virusii de toamna e cam mucios, a stat si acasa o saptamana ca a luat o viroza combinata cu inflamarea amigdalelor.

copilasul are 2 ani, nu i-am mai dat pana acum nimic efervescent (nici macar apa minerala )

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Walborn e o varianta generica a lui Airborne si cu parere de rau spun ca sunt niste prostii. Noi am luat o vreme, adultii ca pt copii nu am gasit, dar nu au ajutat la nimic.

Am gasit pe net ca ar fi fost dati in judecata pt ca fac promisiuni pe care tabletele astea nu le pot indeplini.
http://skepacabra.wordpress.com/2009/08/04/walgreens-court-settlement-from-wal-born-scandal/

Adriana si Aidan - 4 ani
A ticket to hell has never been funnier

"May the fleas of a thousand camels infest the crotch of the person who screws up your day and may their arms be too short to scratch...AMEN"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Multumesc pentru raspuns, si eu intuiam ca-s apa de ploaie si sunt pentru intarirea imunitatii in mod natural, sucuri din citrice date zilnic.

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )


Mergi la inceput