cat timp stam afara cu copiii iarna

cat timp stam afara cu copiii iarna | Autor: bisy83

Link direct la acest mesaj

Cat timp petreceti afara cu copii acum cand este frig si mai bate si vantul? Copilul meu ar sta mult dar mie mi e frica sa l tin mai mult de o ora de frica sa nu raceasca.Voi cum procedati cu iesitul afara in perioada de iarna?
Va multumesc pt raspunsuri anticipat

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nemora spune:

io le tin minim 2 ore. ieri pe vremea aia naspa cea mica a stat 4 ore, ca a iesit cu bona inainte, iar cea mare 2 ore. cea mica a supt in parc.
drept e ca le imbrac, aia mica era cu strampi, body, caciula si o salopeta groasa, si a dormit 2 ore fiind acoperita cu o patura foarte groasa.
eu doar cand ploua nu le scot.

Perlutele mele: Karolina Maria (10.06.2007) si Eszter Maia(14.05.09)

Niciodata nu mai poti fi atat de aproape de un copil ca atunci cand l-ai alaptat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Citat:
citat din mesajul lui bisy83

Cat timp petreceti afara cu copii acum cand este frig si mai bate si vantul? Copilul meu ar sta mult dar mie mi e frica sa l tin mai mult de o ora de frica sa nu raceasca.Voi cum procedati cu iesitul afara in perioada de iarna?
Va multumesc pt raspunsuri anticipat


Pe frigul si vantul asta, eu stau cu fii-mea o ora. Suntem imbracate bine, dar eu, nealergand ca ea, incep sa tremur de frig.
Daca este frig, dar nu bate vantul stam vreo 2 ore.


allinta

http://www.petitieonline.ro/petitie-p61234041.html

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Cel putin 1 ora.

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
www.flickr.com/photos/15354374@N06/show/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Pai stam cat cat are ea chef (sau pana inghet eu ).
Daca e imbracata corespunzator - nici prea subtire, nici prea gros, nu vad ce rau i-ar face statul la aer.



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Io stau cat poate/vrea STEFAN.Ne imbracam corespunzator si stam cat ne simtim bine.nu avem un timp.

Mergi la inceput