Multumesc... Nu am sa va uit niciodata!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Va multumesc pentru urari...
Nicoll, Laura, Sabina, Marius, Daniela, Gabriella, Liliana
Va multumesc din suflet pentru tot

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
dulciuri
mancarica
pozele noastre,
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Multa, multa sanatate lui Mihaita si voua putere sa-l cresteti si sa-i fiti aproape

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Nici eu nu prea mai am timp de DC, dar uite, ca tocmai azi am intrat si ma bucur ca pot sa va urez sanatate, fericire si mult succes in continuare !
Nu va vom uita niciodata, doi luptatori !
Va doresc putere in continuare si muuuuuuuulta fericire !

Karina si Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

felis ai toata admiratia mea. rar mi-a fost dat sa intalnesc o femeie atat de puternica, si ma bucur ca am avut ocazia sa te cunosc, chiar daca doar virtual. am fost alaturi si am impartasit multe sentimente si emotii chiar dinainte de a se naste copiii. mihai e un copil fericit pentru ca e atat de iubit. va creste frumos si va avea multi prieteni, nu ma indoiesc. Dumnezeu sa-ti dea sanatate si putere iar lui mihai tot binele din lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:


mie mi-au dat lacrimile ..

sa va dea Domnul tot binele din lume , in continuare , multa sanatate si putere ! ma bucur tare mult ca avem vesti bune . asta e minunat!

s-auzim numai de bine! si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Ina, Karina,Ardeias, Ad_rianna multumim f mult de urari! Sanatate sa va dea Dumnezeu... voua si la toata lumea

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
dulciuri
mancarica
pozele noastre,
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Citat:
citat din mesajul lui ardeiash


mie mi-au dat lacrimile ..

sa va dea Domnul tot binele din lume , in continuare , multa sanatate si putere ! ma bucur tare mult ca avem vesti bune . asta e minunat!

s-auzim numai de bine! si


Si mie mi-au dat lacrimile aseara cd scriam la acesest subiect... Scriind despre acea perioada... mi-au revenit in minte f multe amanunte... si mi-au dat lacrimile de emotie...In Italia Mihai a primit o papusa mare pe care asistentele au denumit-o PEDRO... o avem si acum... Mihai se joaca f mult cu Pedro... Aseara am plecat la cumparaturi cu gandul sa ii iau ceva cadou de aceasta zi a lui... si ce credeti ca am gasit??? Niciodata nu mai vazusem pana aseara: un Pedro micut... nu am stat nici o secunda pe ganduri si i l-am luat... era singurul... L-a tinut in brate pana acasa... si cd i l-am luat putin... dadea sa planga sa i-l dam pe Pedro mic... Si poza aici cu Pedro mare-primit in Italia si Pedro mic luat aseara...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
dulciuri
mancarica
pozele noastre,
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Sa va traiasca puiul si sa fie sanatos, ca a indurat bietul de el mai mjult decat poate duce un om mare. Doamn ajuta, sa fiti bine cu totii!
Va pupam cu drag!


--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

intr-adevar, cat de repede trece timpul!
Felis, sa fiti fericiti, sa aveti o viata plina de bucurii!! superba surpriza cu Pedro mic.


Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Draga Felis, stii bine ca Mihaita are un loc special in inimile noastre!Ma bucur sa il vad mare, ma bucur sa te mai vad pe aici si va doresc din suflet numai bine.
Mai povesteste-ne de Mihaita, ce mai face?

sincer esti o mama exceptionala !

Mergi la inceput