Dr. Suciu si maternitatea Polizu

Dr. Suciu si maternitatea Polizu | Autor: gabit

Link direct la acest mesaj

Va rog daca puteti sa-mi spuneti si mie ce stiti despre nasterile cu doctorul Suciu si cam cati bani ar trebui dati la nastere.
De asemenea, ce-mi puteti spune despre maternitatea Polizu, despre rezervele de acolo si cam cat ar trebui dat la asistente ca sa depuna interes.
Astept cu nerabdare raspuns si va multumesc anticipat.

Raspunsuri

Inceputul discutiei Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karla spune:

Eu merg la cabinetul particular al Dr. Suciu si pot sa spun ca este un om deosebit si un medic de valoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Draga mea nu vreau sa te sperii dar eu nu am o parere la fel de buna despre dinsul. Sora mea a nascut anul trecut cu el, tot dinsul urmarindu-i toata sarcina, consultatiile fiind la cabinetul particular. Poti citi measajul meu la Cine a mai nascut du dr. Suciu? - tot aici la nasterea pe glob.
Iti doresc o nastere usoara si un bb sanatos.
Maadi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ottisimo spune:

si eu am nascut cu dr suciu si am o parere foarte buna despre el si ca doctor si ca om...este un om sufletist..

simona si bb carmen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana_flo spune:

Pe mine m-a tratat la cabinetul dansului particular si nu prea am fost multumita. La prima eco mi-a spus ca bebe este ok si dupa 3 saptam. la urmatoarea eco a zis ca defapt eu nici n-am avut bebe. N-am auzit o idiotenie mai mare ca asta. Bebe existase. Ii vazusem pe ecran bataile inimioarei. Parerea mea este ca acest medic este atat de solicitat incat nu are timp sa se ocupe bine de toti pacientii. Si inca ceva: se ocupa intai de cunoscuti si apoi de ceilalti pacienti indiferent de cati bani ii bagi in buzunar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabit spune:

Fetelor,
Va multumesc mult pentru raspunsuri.
Si mie mi s-a parut un medic bun profesionist, dar , intr-adevar, f. aglomerat.
Si asta-i o treaba relativa: daca n-ar fi multa lume la el ar insemna ca nu e un medic prea apreciat; fiind multa lume nu poate sta un timp lung cu o singura pacienta.
Eu pana caum sunt multumita de el.
La nastere cam cat ar trebui sa-i dau?
Va pup

Mergi la inceput