FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nmirela71 spune:

Chivutamonica sti aici la Szeged cea mai deasa prop antalnita la DR. este <ne bucuram daca putem obtine 1 ovul mare si frumos<.E adevarat ca lupta pt. cat mai multi ,dar cred ca fiecare din fete a auzit expresia asta.Si de cele mai multe ori chiar reusesc,deci capul sus si sa ne auzim de bine.

Daria ,dupa cate stiu eu sotul la prima consultatie, eventual la spermograma daca va cere si an ziua punctiei trebuie sa fie pt. donatie.Doar de 2 ori .Nu/i asa fetelor.


mikki trebuie sati spun ca stau destul de prost la capitolul computer ,atata stiu sa citesc forum si dupa 3 ore de scris cu un degetel sa va trimit cate un raspuns ,ce e aia P.M si cum voi reusi sa citesc ce mi/ai scris< nu stiu. Foloseste eventual freemail ca si
celelalte fete de pe forum.Dar ati promit cai dau de capat si la PM si/ti voi citi antrebarea.
mirela cu parul roz



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galuscuta spune:

Dariaioanaxx - nu ti se intampla nimic , linisteste-ti sotzul , intra la FIV sa vezi cate suntem care facem asta si suntem toate vii .Sotzul trebuie neaparat sa fie cu tine in ziua punctiei pt. donare in rest nu e nevoie sa mearga cu tine.Pupici si mult noroc

galuscuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

chivuta stau mama stau..
Mirelus cu parul roz offf daca ai stii cate roti imi lipsescma bucur ca suntem pe aceasi unda..abia astept sa faci cat mai multe mesaje sa'ti trimit PM adica in traducere mesaje private se gasesc acolo la profilul tau personal si tu doar trebuie sa le activezi..asta vroia sa spuna mikisor..da acu vazui ca ai mail..hai ca'ti scriu acolo
fetelor va pupacesc..
Daniela daca citesti vreau sa stii ca's cu pumnii stransii..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Fetelor, ce mai stiti de Crinuta? Oare cum a fost vizita la dr. Chivu?

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nmirela71 spune:

Fetelor va scriu repede ca nu-i acasa sefu de barbatumeu si copii dorm .Astazi am antrebat de pasapoaret NUUU.nu este neaparat.De aceea vi le-au cerut tot timpul pt.ca era un act de identitate care SIGUR al aveati la andemana ,si pt ca si ele va puteau cere fara sa stie rom s-au engleza. Dar buletin sau permis de conducere credeti ca ar sti ele sa pronunte?
Deci buletinele eventual permise de conducere(un act cu fotografie) e suficient,daca le aveti la voi .Aaa,si certificatele de casatorie sau declaratie de la primarie ca traiti ampreuna -concubini- asta e cuvantul potrivit?
mirelus cu parul roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

nmirela super veste
am scapat de schimbatul pasaportului,ca aveam si grija asta pe cap
multumim pentru ca ne tii la curent
crinuta?ce faci?cum a fost?


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Mirelus cu parul roz primisi mailul de la mine?
crinutaaaaaaaaaaaaaaaaaa vrei sa scoatem bata???pai se poate? sa nu dai tu nici un semn?mai..mai..
Pis..Zori,adica io in halul in care suntintru si voi deloc?
legaturoooo ete ca veni iar..na!!
ioana tu ce mai zici?
beyy ce se intampla de somati atat?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

legaturoooooooootreci in pat ca trebuie sa-mi ridici mie moralul cu BB din burtica ta...

Cu crinuta nu ne lamureste nimeni???

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Hai Crinuta,curaj ca si tu mai incurajat pe mine!Sper sa fie bine
,MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturoooo lasa mama ca ti'l ridic si cu bb si cu bata
ii trimisai io mesaj lu crinuta poate imi raspunde mie.astept raspunsul...

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput