Vine barza?(34)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Fetele, sa fie asa cum zicetzi voi!
Mi-e inca teama din cauza scurgerii maronii pe care am avut-o...
Deci pana nu primesc verdictul medicului, nu indraznesc sa ma bucur!

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mai, Ade, eu am zis!!!!!!!!
Felicitari!!!!!!!!
Sarcina usoara si bebe sanatos!!!!!!!!!


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BillyBilly spune:

Sa ma bag si eu pe subiect...ca ma incadrez!

Fetelor, intrebare maaaree:
cat de repede imi pot face un test de sarcina?? Sau cat de curand mi se poate confirma ceea ce eu cred ca s-a intamplat deja?? Vreau sa spun ca simt, intuitia mea imi spune ca am un bb la nivel de celule, dar mai am inca ceva timp pana la CM. Am urmarit ovulatia, am facut ce era de facut (adica mi-am violat barbatul), am observat ca scurgerile albicioase au venit fix dupa, ce sa mai, din cate stiu eu, totul a fost ca la carte. Nu am probleme de sanatate, este prima oara cand ne-am propus sa facem un bb, nu am motive sa cred ca n-as fi ramas insarcinata. Si plus de asta, ceva interior imi spune ca totul e OK. Dar mor de curiozitate sa am ceva concret care sa-mi confirme. Chiar nu se poate verifica mai devreme de CM??

Nu exista circumstante, oricat de rele ar fi, din care un om intelept sa nu poata scoate ceva bun; nici circumstante, oricat de bune ar fi, pe care cel neintelept sa nu le foloseasca spre paguba lui. Francois, Duce de Rochefoucald

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BillyBilly spune:

Bibyrox, te felicit!!! Care va sa zica tiroida era cu ochi! Bravos!! Ma bucur pentru tine si pentru toate fetele carora mosul si noul an le-a adus un BB. Cred ca este cea mai mare bucurie pentru o femeie, care-si doreste sa fie mamica. Va doresc sa aveti cei mai dragalasi si mai sanatosi bebelusi de pe pamantul asta!!

Nu exista circumstante, oricat de rele ar fi, din care un om intelept sa nu poata scoate ceva bun; nici circumstante, oricat de bune ar fi, pe care cel neintelept sa nu le foloseasca spre paguba lui. Francois, Duce de Rochefoucald

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Billy, pe testul Clear Blue scrie ca poate detecta sarcina la 7 zile de la conceptie, inca inainte de instalarea CM.
Eu sincer nu am avut o experientza prea buna cu testele de sarcina, abia dupa 2 saptamani am avut un rezultat pozitiv, dar potzi incerca!


Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Ade,FELICITARI!!!!!!!!!!

SA AI O SARCINA USOARA SI UN BEBE SANATOS!!!!!!!


NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delfinutza spune:

Felicitari!!!....sarcina usoara si un bebe sanatos.Ai grija de tine si de bebic.

Delfinutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Ade felicitarii!
Rox dox pe unde umblii??

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by Roxali

Ade felicitarii!
Rox dox pe unde umblii??

Ali



azi am vb cu ea pe mess e foarte prinsa la serviciu dar revine

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

Va multzumesc pentru felicitari tuturor!!!!
Revin cu detalii exacte pe maine!

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput