Vine barza?(34)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Bybiam citit tot si ....vorba ta,m-am bucurat ca ti-a iesit negativ testul!!!
ai incredere ca va fi bine si pt tine si mai ales sa te bucuri ca nu a fost SEU ca asta ar fi fost mult-mult mai rau!

mergem imperuna mai departe

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

ade: suntem alaturi de tine!!

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

fetele...am gasit ceva dragut si l-am pus in semnatura mea...sper sa se vada bine...
pupici!


Toti avem dreptu; sa fim fericiti. Mai devreme sau mai tarziu asa cum ne este scris. Sa simtim ca menirea noastra pe aceasta lume, nu este numai aceea de a ne sacrifica mai mult pentru altii, ci si de a ne implini propriile vise, care adunate la un loc, sa constituie fericirea, atat cat poate fi...

Nunta noastra!

Nepotelul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ade, suntem alaturi de tine, totul o sa fie bine.DD o sa aibe grija de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by rox_dox

fetele...am gasit ceva dragut si l-am pus in semnatura mea...sper sa se vada bine...
pupici!


Toti avem dreptu; sa fim fericiti. Mai devreme sau mai tarziu asa cum ne este scris. Sa simtim ca menirea noastra pe aceasta lume, nu este numai aceea de a ne sacrifica mai mult pentru altii, ci si de a ne implini propriile vise, care adunate la un loc, sa constituie fericirea, atat cat poate fi...

Nunta noastra!

Nepotelul meu!



Super. Mi-a placut foarte mult.






Nana, 5+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Iarna in Islanda
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Ade, curaj iubita, o sa vezi ca totul va fi bine!


Nana, 5+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Iarna in Islanda
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Ade si Biby...macar ave-ti certitudinea ca puteti ramane.
Salut si fetele noi.
Mai Rox dox ai devenit filosoafa ...apuca te de ceva "serios"...cred ca iti omori timpu cu nepotu.Eu sant bine, da baiu e sotu are astenospermie...asa ca pot sa o pun in cui...speranta nu miam pierdut-o da o mai i-au razna din cand in gand
Pup fetele bataioase

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

roxali, adevarul e ca neavand propriul bebe, sunt 100% concentrata pe nepotel..acum ii fac invitatiile pt botez...si de-abia astept ziua respectiva..ce sa fac si eu?! daca mosu' n-a vrut sa-mi aduca si mie un bebe de craciun...
dar ti-am zis, asteptam sa treaca perioada asta nashpa si apoi ne apucam de analize...sa investigam problema.

pupici!


Toti avem dreptul sa fim fericiti. Mai devreme sau mai tarziu asa cum ne este scris. Sa simtim ca menirea noastra pe aceasta lume nu este numai aceea de a ne sacrifica mai mult pentru altii, ci si de a ne implini propriile vise, care adunate la un loc, sa constituie fericirea, atat cat poate fi...

Nunta noastra!

Nepotelul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

quote:
Originally posted by NanaMotoc

Ade, curaj iubita, o sa vezi ca totul va fi bine!


Nana, 5+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Iarna in Islanda
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!



Multzumesc, Nana, m-am mai linistit un pic acum. Am dormit putzin si parca m-a mai lasat si durerea.

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade7928 spune:

quote:
Originally posted by bubuleana

ade: suntem alaturi de tine!!

bubuleana



Multzumesc, bubu!
Ti-am zis eu ca nu e de bine cu sangerarea mea ...

Mamica de Iulia-Monica (13/07/2000)

Mergi la inceput