Aspirante optimiste>20 ani (30)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Nana felicitari pt . Sarcina usoara si sa ne iei si pe noi in randul cat mai curand.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Irina, bine ai venit!

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Printesa, ce faci? La tine cum e? Eu am patit-o. Azi ziua 1.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

irina, bun venit
biby, nu am mai facut test, am sa cumpar maine unul si am sa fac sambata cand vine sotul.Sa stii ca si eu am patit la fel ca tine, inainte de ciclu am avut 2 zile de scurgeri, si apoi au venit uratii.Pai eu aveam cicle pe 17 , tin minte ca pe 17 iunie a fost ziua mea, si eu cu uratii, si acum mi-a venit in 28.Sambata am sa fac testu sa vedem ce spune
Multa sanatate sa ai
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Olim Doamne iti tin pumnii sa fie bebe!!! Pai la mine nu e inainte de ciclu sangerarea ci DUPA! Sunt Z7! Si ma doare burta exact ca la ciclu.. plus durere de spate de sani. E clar ca la mine e o dereglare!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

tatele si pe mine ma dorsi spatele, plus ca ma duc foarte des la baie.
Abia astept pana sambata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Tot curge... nu mult dar curge! Este un sange maro inchis!
O tai spre casa! Daca si maine e asa ma duc la dr.

V-am pupat ! O seara frumoasa!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Va multumesc tuturor pentru incurajari si pentru urari! Asta va doresc si eu voua: doua liniute pentru fiecare in parte! Voiam sa scriu mai multe dar am pierdut sirul...

Laura Ioana, multa sanatate si fie ca dorinta sa ti se implineasca cat mai repede!

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

Irina: bine ai venit! sper sa fii gravidutza cat mai curand, sa nu ai mult de asteptat

biby: eu nu mai pazesc nimic, poate doar intrarea sa nu mai vina rushii la niciuna; macar tu sa ai sperante pt mine luna asta, caci la mine s-au cam naruit pt ca am sanii moi, netensionati, nemariti...nenimic si de obicei asta ar fi primul semn in caz ca ar fi ceva pozitiv; in schimb am niste bolboroseli prin burtik, semn f. evident ca vor veni uratzii dar asta e, mai e si o luna viitoare
oricum fac test miercuri daca nu vin uratii, doar stii cat imi place mie sa fac teste

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

fetele...urata treaba .....

am RH NEGATIV!!!!!!!!!

SI bineinteles ca nimeni nu s.a sinchisit sa.mi faca rh.ul cand am pierdut prima sarcina...asa ca acum voi avea ceva de tras.....
sunt atat de stresata.........atat de suparata........de nervoasa....nu pot sa cred ca mi se intampla toate mie......

oana11+

Mergi la inceput