Aspirante optimiste>20 ani (30)

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Dani, multumesc, deja m-am pregatit, de-acum cum o vrea DD. Duminica am mers cu masina sa vedem exact unde are cabinetul. Asa ca de-acum joi la 9. A sunat sotul meu inca o data azi pt confirmare.
Eu am luat si iau acid folic dupa capul meu.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

WINTER asa este..numaram impreuna. din pacate eu nu am nici un semn si nici nu sper c-am ramas. am prestat 3 zile, cand mi-a iesit testul de ovulatie pozitiv, dar nu mai sper. nu este prima data cand in perioada optima si nu raman. alta data stateam cu picioarele in sus, ma tinea si sotul cu picioarele in sus si tot n-am ramas. poate nu mi-e dat sa am copiii mei. asta este!
DANIELLE aseara n-am mai putut sta. am inceput cura de slabire, n-am prea mancat si la 23 eram in pat, ca sa nu m-apuc de mancat. problema este ca m-am invartit in pat pana pe la 3 noapte pana am adormit
fetelor, va pup pe toate! sa dea DUMNEZEU SA FITI TOATE CAT MAI REPEDE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Fetelor eu sunt tot socata.Nu-mi vine sa cred...Nu ne-am vazut nicioadata,dar am devenit asa de bune prietene.Mi-am dat seama ca te poti bucura si pentru o persoana pe care no cunosti si n-ai vazut-o niciodata...Nu siu ce sa mai spun,eu sunt foarte emotionata...

NUNTA
28.05.2005
http://photos.yahoo.com/ramon_ramonel

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/V1-jp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Olivia, sa stii ca si eu la fel. De fapt cand am fost o data la consult, eu am intrebat daca pot lua acid folic inainte s araman insarcinata iar dr a zis ca da, dar nu mai mult de 4 mg pe zi.
M-am uitat la numaratoarea ta si am vazut ca noi am avut aceeasi barzutza care sa numere, asa ca sigur va fi cu noroc si vei urma tu sa vii dupa noi la odisee. Iti tin pumnii.



Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Asa e Ramo,eu cand am citit azi de Bibileana mi-au dat lacrimile

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

RAMOOOOOO NU PLEC FARA TINE!!! FARA VOI!!! Voi ramane o vesnica aspiranta!!! Doamne ma faceti sa plang... Nu o sa uit niciodata ziua asta!
DANIIII nici fara tine nu plec!!!
DIDIUTZA MEA SCUMPA!!!!!
Winter

VA IUBESC!!!!!!!





In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

andriushca, tomitza: FELICITARI!!! SARCINI USOARE SI BEBEI SANATOSI!!!


danielaradu: sa stii ca sure check este un test bun dar se pozitiveaza mai greu decat altele. Incearca un barza cu prima urina de dim! eu sunt sigura ca si tu esti gravii!!!

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Didi, lasa socotelile iubita, ca eu am facut la fel in cele 3 luni in care am dat gres. Faceam teste de ovulatie, monitorizam, eram in permanenta pe faza si prestam cand trebuia, ca la carte, nu mai zic de picioare in sus si pe pereti dupa. In luna in care ma resemnasem ca nu am cum sa raman ptr ca in ziua ovulatiei eram pe drum spre Ro, am facut dragoste pur si simplu, fara sa ma mai gandesc nici o clipa, nu mai spun ca am fost racita, am facut gripa si am luat medicamente si facut injectii, tocmai ptr ca stiam ca nu va fi nici un , iar surpriza a fost extraordinar de mare cand testul a iesit pozitiv. Parca nu era vb de mine, nu imi venea sa cred. Il tot intrebam pe Mihai : sigur e + sau nu mai vad eu bine?


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

ancutza: asa-i ca n-o lasam pe biby singura la odisee?? hai sa ne luam de manute si sa ne legam de fusta ei sa ne traga dupa ea

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Of, Nanutza noastra, parca tot pe la noi ai mai sta un pic, asa-i? Lasa ca venim toate dupa tine si atunci nu va mai trebui sa te imparti in 2 locuri. Te de o suta de ori si pe tine si pe biby, si pe tomitza pana ma molipsesc de la voi.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput