Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Cum, mai Anda, sa manance singur un tort Da-i peste "deshte" daca nu-ti da ultima bucata

Oana al meu butoneaza telecomanda si vad ca mai mult pe muzica (inca suntem suparati si nu vorbim).


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

pai impacati-va!

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

OANA al meu se uita la televizor si ma tot trimite de la calc, sa vina el sa se joace.
LAURA pana acuma, cand faceam tort de portocale, la cererea lui, il manca singur,pt ca eu nu sunt cu prajiturile. de data asta, nu l-a putut manca singur. mi-am bagat si eu "boticul" in el. acuma ii ziceam sa imparta ultima bucata, sa-l terminam, sa-mi iau gandul de la el si-am zis ca nu mai fac tort in veci, ca ma ingras si mai mult, mai ales ca vreau sa pierd niste kg. m-a anuntat ca vrea sa fac tort de portocale si de ziua mea si de a lui si nu-i neaparat sa fac doar la ocazii
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

fetelor, cand mai fac tort de portocale, va invit pe toate sa mancati din el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Salutare fetelor

Dar vad ca ati scris ceva nu ati stat degeaba

Azi vroiam sa va salut de dimineata dar am plecat in graba la piata si ne-am intors dupa ora 2 dupa amiaza.
Plus ca mi s-a defectat si bicicleta si a trebuit reparata. aratam ca un mecanic auto cu vaselina si negreala pe maini

Azi am avut o bafta la cumparaturi incredibila. Am prins cel mai mare sale la cateva magazine de numa' numa. Mi-am cumparat o geaca de primavara bestiala la 5!!! euro redus de la 75!!!. Azi am cumparat haine in valoare de vreo 250 de euro cu doar 25 euro... Plus ca l-am incaltat si pe zapaceala de sot, iar am gasit sales destul de mari.
Ce sa mai a fost ziua nostra norocoasa.
Ieri seara, doamne am mai tras o partida de septica ca m-a urmarit toata noaptea . Azi dimineata a trebuit sa ma calmez cu o alta partida. hihihi

Hai ca trebuie sa fug ca mi s-a terminat masina de spalat si trebuie sa scot rufele.
Revin in cateva minute.

Ah si sa nu uit : LA MULTI ANI!!! tuturor sarbatoritelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Fetele va si ma duc sa fac . Noapte buna tuturor!

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Hello fetele,bai nene mult mai scrieti,capitol nou in 2 zile.........
La mine nimic nou,dimineata temp 36.9 si nici o simptoma de CM.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Printesa, asta e si parerea mea, e mai indicat sa faci testul daca ai intarziere...
Laura, La multi multi ani de ziua ta (luni) si La multi ani pentru ziua noastra (maine)! Si pentru tine, Oana si pentru Anda! Sanatate si bebici, cat mai multi bebici!


Va pup!


http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Anca, la tine trebuie sa fie bebe!!! Nu se poate altfel! Astept sa mai faci un test! Bafta!


http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

OANA noapte buna!
ANCA tin pumnii sa nu mai vina uratii 9 luni de-acum incolo

Mergi la inceput