Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Oana, LA MULTI ANI!!!! Sa dea DD sa fii Inseamna ca maine si tu

Dani, Clau, Zozela, Laura

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Danielle, Oana, multumesc mult de urarile pentru baietelul meu. Si voua numai bine, sa aveti parte de bucurii si de bebici voiosi si sanatosi.

Intr-adevar statutul se modifica dupa 100 de mesaje si parca 2 stelute dupa 500 de mesaje.

Oana, e grea reteta aia? Daca nu vreau si eu pe mail la toaderclaudia@yahoo.com.


CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

LA MULTI ANI ! celor ce-si serbeaza ziua de nastere
LA MULTI ANI! de SF ION. distractie placuta tuturor.
si eu sunt IOANA <ANDA-IOANA>. EU AM FACUT DE IERI CATE CEVA DE MANCARE SI UN TORT DE PORTOCALE CARE A IESIT DELICIOS. pana acum,cand faceam, eu doar gustam si restul il manca sotul, ca lui ii trebuia, dar de data asta am mancat ca o purcica.. mai este o felie din el, asa de bun este . nu ne putem opri din mancat, mai ales eu, care nu prea mananc prajituri, tort nici atat. gata, ca m-am laudat prea mult . eu am sarbatorit cu sotul meu de ieri, ca maine nu prea poate sa manance, asa ca, am mancat ieri si astazi. oricum, nu vine nimeni la noi, suntem numai noi 2, asa ca, nu ne-am facut griji ca nu ajunge mancarea si tortul si pt musafiri
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Laura, baietelul meu face 5 ani, il cheama Razvan si e ca argintul viu, nu sta o clipa!
E la gradinita la grupa mijlocie.

LA MULTI ANI, draga mea si sa te distrezi minunat si maine si poimaine si sa vine repede bebeul mult asteptat.


CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Anda, LA MULTI ANI si tie si tot ce-ti doresti. Cat mai repede sa aflam ca esti.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

OLIVIA multumesc mult. DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Fetelor, eu sint in ziua 27 din 28. Oare daca fac miine testul iese daca e sa fie bebe? Ca luni ar trebui sa imi vina uritii......sau sa astept si sa fac testul luni sau marti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Clau, LA MULTI ANI lui Razvanel si sa fie sanatos si destept sa fiti cei mai mandri parinti.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Multumesc pt urari.
Printesa n-am zis ca facem testul luni?

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Vrmoana, ok il facem luni

Mergi la inceput