Aspirante optimiste > 20 ani (29)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna fetele!!
ma primiti si pe mine la voi in "grupa" ???
la mine situatia e in felul urmator: luna asta e prima luna cand am inceput sa "prestam" pt un , Cm neregulat (intre 31-35 rareori chiar si 37), azi Z 7 , am luat niste teste de ovulatie dar habar nu am cand sa le incep.....in rest toate bune si frumoase......fara protectie....
va pup si mult NOROC la cat mai multe dutze





vreau si eu un bebic!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Deja Danielle?

Pai vad ca voi deja ati progresat la faza cu cumparatul.
Noi doar ne uitam prin magazine, decidem ce vom cumpara pentru puiuti, dar voi vad ca ati sarit deja la cumparat

Felicia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mie sincer nu imi face prea bine cand ajung la lucrusoare de bb...ma intristez

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Ancuta, dragutza nu te intrista

Fii optimista ca suntem si noi alaturi de tine

Daca vrei, iti fac si galerie

Cu drag,

Felicia
viitoare de [copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor stiu ca sunteti aici,aseara am tras o portie de plans ptr ca sotul meu mi-a spus sa incerc sa nu ma mai gandesc atat la bb,ca imi face rau.
Eu stiu ca are dreptate dar asta nu este ceva ce se poate controla si asa am mai plans ca nu puteam sa ma opresc....
Va pup si stiu ca sunteti aici.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

ANCA fac si eu galerie
OLIVIA noapte buna
DANIELLE eu sunt inca aici, dar sotul ma tot bate la cap sa-l las si pe el la calc ca vrea sa-si faca niste cd-uri.
oricum, la noapte voi sta iar pe forum. acuma nu stiu cat mai pot sa-l aman pe sot, ca de vreo ora imi tot da cate 10 minute sa plec de la calc. si-acum mi-a zis iar . deja mi-i se face mila de el.
oricum, la noapte intru iar.
FECIAN si ce ti-ai cumparat sa porti sanatoasa.eu nu prind niciodata asa oferte!
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fetelor si eu o sa ies ca mi s-a scurs timpul

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Dar unde a plecat toata lumea?

Eu din pacate nu pot intra decat seara caci de luni incep serviciul si va incepe din start cu focuri de artificii, rapoarte, intalniri...ufff mi-e si groaza la ziua de luni.Urasc ziua de luni

Ancuta, suntem alaturi de tine. Imi inchipui ca iti este greu, si nu stiu cat te consoleaza ca noi suntem langa tine, insa noi iti spunem din start ca te sustinem .

Felicia
viitoare de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fecian.
Si eu incep luni si la fel o sa fie o zi ingrozitoareeeee

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

didi,dragutza,si eu sunt toata noaptea pe aici,asa ca.stai linistita.o sa ai cu cine vb.
fetele,nu m-am bagat la cumparaturi ptr camera sau de astea.o sa avem timp de astea mai incolo.ca,daca apare vreo alta moda,ce fac?tre sa le scot afara si sa pun de moda noua
am cumparat niste hainute ptr baietei, si sotzul meu a zis ca are el o presimtire ca o sa iasa cu outze.acu,nu ne ramane decat sa ne rugam si sa asteptam.dar daca iara o sa fie si in zadar luna asta,cred ca ma stric de cap.
ancutza,stiu cum te simti in fiecare luna cand isi fac nenorocitzii de uratzi aparitzia,eu una am un gol in inima si stomac,dar un gol (nus cum sa va explic) uscat si amar.parca imi vine sa beau 2 sticle de apa.si ma pun in pat,ghemuita si ma gandesc.
fetele,sper ca nu v-am suparat cu de-ale mele.chiar daca am 20 de ani,imi doresc asa tare un bebe mik,de imi vine sa urlu

Mergi la inceput