Aspirante optimiste >20ani (28)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

mersi de incurajare olim.
Stiu ca e frustrant, in curand o sa am si eu intalnirea de 10 ani si parca ma vad deja ...
Dar sper sa fiu cu pana atunci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Ce frumoooos. Sa-i traiasca si sa fie sanatosi sa se bucure de ele.
FELICITARI!!!

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

FELICITARI!
Sa-i traiasca si sa se bucure de ele.
fecian,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Fetelor cred ca o sa ziceti ca sunt nebuna. M-am dus pana la farmacie, hotarata sa-mi iau un test. Coada. Ma asez cuminte, stau eu stau, astept dupa toate babutele si mosicii care aveau retete compensate, si cand imi vine si mie randul ce credeti? Cer o cutie cu algocalmin. De ce? Nu stiu nici eu din ce motive m-am razgandit. Voi ce parere aveti? Cred ca am innebunit.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Anca si Oana tare-mi pare mie ca o sa ne faceti o surpriza! Eu va tin pumnii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

URAAA! Bravo Valentina, gemene?
Asa te vreau .
Daca Doamne Doamne o sa vrea o sa am si eu .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Oana, curaj, ca n-ai nimic de pierdut. Noi suntem alturi de tine
Mai du-te o data, numai sa nu te faci cu 2 cutii de algocalmin

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Mcrissa ma bucur ca macar atat pot face! Si pe mine ma ajuta foarte mult forumul, ptc si eu am momente pe care simt ca nu le mai pot depasi, amintiri care ma coplesesc si intru aici si gasesc ajutor imediat Va veni vremea cand vom fi fericite si vom putea sa privim in urma fara a mai plange. Eu asa sper

Oana super tare faza cu algocalminul! Fa-ti curaj si mergi de cumpara un test; scrie pe o hartie si da-o farmacistei ca sa nu te mai razgandesti


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Oana cred ca trebuie sa cumperi testul. Eu am unul in dulap si abia astept sa il folosesc in prima zi de intarziere. Eu inca nu am nici un simptom...oricum e prea devreme.Sper sa ne intarzie vreo...9 luniTu ai ceva simptome si temperatura e OK asa ca ai unda verde la test

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:


Olivia asta a fost tare.

z

Mergi la inceput