Aspirante optimiste >20ani (28)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

clauclau .asta cu siguranta te va ajuta!

Mcrissa bebe strumph-ul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

andriushca, nu e nici o problema, stai linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Fetele, daca ar fi dupa mine, as muta toata lista de aspirante direct la pentru ca sunt sigura ca DD ne va ajuta si ne vom tine in brate pruncutzul.
Pana atunci, sa urmati reteta pe care am scris-o pe prima pag.

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Nu fi trista macrissa !!!!!!! Sunt sigura ca in 2007 vom pleca la odisee si vom fi . Eu astept de aproape un an jumate si nu se intampla minunea. Sper in fiecare luna ca voi avea un dar pana acum doar dezamagiri.Dar trebuie sa fim optimiste ,asta imi spun in fiecare luna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

mcrissa, multumesc pt raspuns, ar fi bine sa fie asa, ca-miluasem adio luna asta de la programul artistic ;)

andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Laura Ioana
merci de pupic si iti multumesc ca esti pe acest forum!tu ai devenit un model de optimism si de luptatoare pentru mine.in momentele cand ma simt mai trista si ma napadesc amintirile si lacrimile intru si citesc postarile tale si cand vad ca explodezi de optimism si curaj fur si eu putin de la tine, imi sterg lacrimile, oftez adanc si incerc sa o iau de la capat.

si mie mi se pare mult 6 luni.dar cam 4 luni tot trebuie sa astept.luna asta voi merge sa fac analizele pentru suspiciunea de SAFL.in martie voi face histeroscopie pentru o alta suspiciune, de sept uterin.si eu cred ca in aprilie voi incerca din nou sa realizez ceea ce-mi e mai drag in viata



Mcrissa bebe strumph-ul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

Alysh, pupici

andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mcrissa, multumesc.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Anca, temperatuara in dimineata asta a fost 37,0 si din ziua 15 a fost intre 37,0 si 37.1. Nici mai mult nici mai putin.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

fetele, imi recomandati si mie un medic bun? Pana acum am tot fost pe la diversi, dar nu m-au ajutat f mult.

z

Mergi la inceput