Aspirante optimiste >20ani (28)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Doamne fetelor, eu cautam cap.27, si voi sunteti la 28!!!!!
Eu nu am mai intrat azi ca am mers sa stau cu verisorul meu de 2 luni, doamne ce ingerasi sunt .
Am vazut ca la cap.27 deja vorbeati cum nasteti(natural/ cezariana) fetele faideti sa discutam despre asta la odisee... ce ziceti????


Poze nunta..


De-as avea trei dorinte astea ar fi:
Sa fii langa mine/sa fiu langa tine/sa fim impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Am venit numai sa vad ce mai faceti.
Bravo Ale continua tot asa...Mai ai pana la 20
Nu te intrista iubita, ca o alta luna incepe. Poti sa o consideri un nou inceput.Nu trebuie sa iti pierzi speranta.Trebuie sa fim optimiste, nu? De aia suntem aspirante optimiste
M-a prins sotul cum vb cu voi da' ii dau un pupic si ii trece repede.

Hai ca v-am pupat si am fugit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fetele, am revenit si eu putin. Am luat masa si acum o sa stau putin pe laptop pana ma ia oboseala. Al meu sot s-a retras la tv si copilul la desene la alt tv, asa ca eu stau linistita la birou, nu ma deranjeaza nimeni.

Ce mai ziceti voi?

Ale, ai terminat camasile? Hai,da-i bice sa vii apoi pe forum.

Bubuleana, te pup.

Fecian, succes la septica, sa castigi!

Ramonella, imi pare rau ca a venit ciclu, dar optimiste cum suntem o luam de la capat.

Eu sunt deja Z 6, acus vine perioada fertila si la munca cu mine



CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

Ale: eu nu am de ce sa iau naturiste pt ca nu am ce sa vindec. Toate sunt in regula: endometru f. bun, ovulatie super OK (cel putin hormonal, in februarie voi vedea daca si ecografic), chisturi, fibroame nu am, CM regulat...deci nu am de ce sa iau naturiste.
Desi recunosc ca in vara am luat de capul meu maca si zmeur si m-am dereglat rau de tot. Idee e ca daca totul este OK cu tine mai rau te dereglezi cu naturiste sau cu orice altceva si am zis ca nu mai fac nazbatia asta

Ramonella: ma bucur ca esti optimista. Adevarul e ca dupa o anumita perioada de incercari te obisnuiesti cu dezamagirile din fiecare luna si parca nu te mai ranesc asa mult

clau: tot pe-aici esti? of! credeam ca tu vei ramane mult mai usor, avand deja un copil... dar sigur vei avea in 2007 al doilea bebe, ai sa vezi!

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

hihihi
Clau noi la zicem septica.
Atunci cand mergeam la ai nostri si ne intrebau ce tot facem toata ziua in camera nu puteam sa le zicem ca facem ceva...asa ca ziceam ca jucam septica hihihi
Ale cum mai e cu camasile alea?

Hai ca v-am pupat fetelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fecian, ce-am mai ras cu septica voastra! Habar n-aveam.
Atunci continuati cu septica, e un joc foarte constructiv

Bubuleana, tot pe aici...Lunile au trecut una cate una si nemernicii de urati au venit mereu, dar vorba ta, cu trecerea lunilor parca sunt mai calita la momentul adevarului. Dar speranta ramane luna de luna..
Sa dea Dumnezeu ca anul asta toate sa ramanem

Va pup pe toate.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

am terminat camasa 10
le mai am pe cele colorate, cam tot atatea. oricum ma mai inbtrerup sa vad ce prestati aici. hihihi.

bubuleano. nu zic sa vindeci ceva,. ci doar sa stimulezi

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Fecian, esti tare. Eu si gagi cind eram in facultate si ne intrebau ai nostri unde ne ducem, le spuneam ca mergem la bunica sa udam florile (bunicii stau)la tara vara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Ale

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

am pus parantezele aiure, ma rog...intelegeti voi.......bunicii stau la tara vara si apartamentul e gol

Mergi la inceput