Aspirante optimiste >20ani (28)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Saru'mana pentru recomandari.
Eu abia prin iunie- iulie o sa vin pe acasa, asa ca o sa trec pe la unul din doctorii respectivi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Corivio vine ai venit, cred ca fetele de la endometru sint mai documentate, noi sintem mai mult optimiste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

fetelor, va pup pe toate
ale, nu prea am cu cine, ca sotul e plecat in germania si nu vine pana joia viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

LAURA, .esti un suflet minunat.sa dea Dumnezeu sa fii tare si sa nu mai fii suparata.noi suntem alaturi de tine
fetele,pe mine ma doare cand ovarul drept,cand cel stang.de ce oare? dar nu e durere insuportabila.??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Laura scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Mai fetelor, unii oameni miros asa de urit... iti vine sa ii bati. Am un coleg nou care e frumos si curat imbracat, dar miroase a transpiratie de nu stiu pe unde sa ma ascund

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

uff barbatii astia!!!! las ca vine el nu???

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pa ce sa facem, ca ne trebuie si bani,e veterinar, dar de 3 ani lucreaza pe camion, sa adunam niste bani, daca tot suntem plecati de-acasa
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Da mai, barbatii astia.... al meu vine miine dupa amiaza din Franta. Of, sper sa nu imi vina ciclul miine ca ma urc pe pereti inca o saptamina de stat cuminte (asta dupa ce el sta de luni in delegatie)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns winter spune:

Corivio, bine ai venit!...dar fuguta la odisee ca venim si noi

Mergi la inceput