Aspirante optimiste>20 ani(27)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns winter spune:

va citesc de mai mult timp si am hotarat sa ma alatur eu... ziua 20 din 31 cred... greu e cu asteptarea asta! dar sunt optimista intr-o zi vom avea sau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pai acum pana saptamana viitoare nu vine sotu, deci pana atunci am timp sa ma refac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

Mirella: wow, super draguta!!! Ma bucur ca macar un pic am intuit bine ca poti fi sau deveni gravii! Felicitari si sarcina usoara!!!

valicutza: ma bucur mult si pt tine! ai vazut ca pana la urma s-a intamplat?! FELICITARI!!!

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

OLIM,si eu am treaba multa sapt. asta si al meu domn pleaca,si luna asta ne-am propus sa fie cu ochisori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Da DD un frumos si sanatos la toate.
Fetelor, ma duc acasa ca nu prea am mare chef, mai ales ca sotul a plecat.Vreau sa ma apuc de un curs de engleza, poate se prinde ceva de mine anul asta
o seara frumoasa tuturor
ne auzim maine pe la 11 cand vin la serviciu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Da harnice ati fost fetelor. Am citit tot. Sunteti tare nebunatice, cu in fiecare zi.
Felicitari Mirella !
Fac galerie pt toate fetele carora le-a intarziat cm . Sa dea D-zeu sa fie cu ochisori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Vreau si eu pe listuta,pls . Poate asa am mai mult noroc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Of, s-a sters mesajul....
Andreea, mie cind mi-a venit asa curind dupa ultima menstruatie mi se sparsese un chist de pe ovar. Macar nu a mai fost nevoie de interventie chirurgicala.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

YSA, nu esti pe listutza dragutza?ancutza poate rezolva problema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Danielle, da se poate sa fie si cicluri anovulatorii, chiar daca esti sanatoasa. Intr-o luna ovulezi pe dreapta, alta pe stinga, alteori deloc, iar i f rare cazuri pe ambele parti, deci 2 bebei

Mergi la inceput