Aspirante optimiste>20 ani(27)

Aspirante optimiste>20 ani(27) | Autor: ancadragoman

Link direct la acest mesaj



Lista aspirantelor optimiste care vor deveni mamici:



Victoria(Veronica), Gabela(Gabriela), Pepsica(Antonia), Pia (Oprina), Tumpi(Ionela), Codri(Codruta), MirelaV(Mirela), Alinuche(Alina), Cornelia1172(Cornelia), Valentinag(Valentina Georgeta), Lulu77(Alina Mariana), Mariaa(Maria), Gabid(Gabriela), Salmida(Adia Florentina), Ioana1971(Ioana), Speranta(Angelica), Robert(Robert si Alina), Ilie si Suzana(Ilie si Suzana), MadalinaM (Nina), Remy(Camela), OtiliaLia(Otilia), Lucia Munteanu(Manuela Lucia), Ilenya(Ileana), Camisv(Camelia), flory76(Florentina-Iuliana), irinacodrina(Irina Codrina), gogosar(Natalia Anca), giugiuca(Irina), steliana04(Steliana), deca(Carmen), dinah(Elena), Anca Wish(Ana-Maria), Chi(Cristina), claudia123(Claudia), asi(Stanca-Ioana), ardit(Afrodita), Alexa Ioana(Roxana), Felicia(Felicia), nounou(Florina), GeorgianaI(Georgiana), LindaG(Linda), danap( Daniela), heleny(Heleny-Elena), Gabriela Elena(Gabriela Elena), Floran(Florina), Ileana(Ileana), adimercedes(Adriana), Lumit(Luminita-Violeta), nicol78(Elena-Nicoleta), pusichet(Ana Maria), Costi(Elena), Fanta(Stefana), elli(Manuela), andra10(Andra), Liana30 (Mariana), Salomea(Elena), Jonica(Ioana), Marunzika(Ana Maria), Natalia26(Raluca Elena),dedi(Adela), ela2004(Ionela), GildaT(Eleonora), puiusu(Oana), bibyrox (Rozalia), Anku(Anca Cerasela), danangie(Daniela Angela), luli( Mirela), lauion(Laura), floarea de colt(Ana Maria), Carmen e( Carmen ), Pmihaela(Elena Mihaela), dionisiade(Florentina), iepurila(Irina), Anca(Anca Mioara), Avalon(Adriana), Roxee(Raluca), Sheherezada(Florentina), adya(Adina), biancaxl(Bianca), zamfir.mel(Mihaela), Lauricipani(Laura-Alexandra), Carmen.cita(Carmen), Elenya m(Mihaela), Crinuta 71(Ioana), Ioana-Cristina(Ioana-Crisitna), Pis(Mihaela-Felicia), barbye(Mirela), diciu(Anda Gabriela & Paul Tiberiu), Madada(Daniela Florentina), Mirga(Mirela & Gabriel), danuta_c(Dana), adi95 (Andreea), marrina(Monia), cristabb(Mihaela Cristina), Mihaela V(Mihaela), didi-anda(Anda Ioana), nanuk(Gabi), dyana(Diana), simonette(Sanda), lucia_1(Lucia Elena), georgiiana(Georgiiana Alina), Silvana Popovici(Iuliana Silvia), cami30(Camelia Veronica), camy062004(Camelia), Dyana(Diana), stefaniaro(Stefania), motanik(Andra), iepumic(Anca), cornelianeli (Cornelia), adela achim(Maria-Adela), adiutza(Adina), kriss79 (Cristina), mmc_nd(Malina-Mihaela), florentin156(Rodica), Aissa(Cristina), Danyalo(Elena-Daniela), ancuta_stan(Ancuta-Elena), Dana n (Daniela), danotino(Daniela Claudia), cherry22, antosit(Antoaneta), kla78(Claudia), Andrusha(Andra), Tabitha (Ioana), bubuleana(Georgiana), Elise, Irinush4u, miki-miki (Mihaela), BiancaB(Bianca), Mirela_1(Mirela Carmen), nusy (Marinela), NanaMotoc, Daniela76(Daniela Gabriela), Ionara23 (Ioana), geo ionita(Georgiana), Corinuk, Mary14 (Geanina Maria), Sadaf, Mica-mica(Mihaela), zozela(Marilena), Adhnana (Caterina), LoredanaG, BIENCUTA(Bianca), Miramar(Cosmina), carmencyta(Carmen-Mihaela), sorceress(Florina), mormelvio(Mihaela-Magdalena), alibebe(Alina), mihaStroescu(Mihaela), Ioanatugs(Ioana Tugs), Carmen_Marieta, pupesita (Mihaela) ,ayna(Corina), Stelutza_36, helga, oanademunck(Oana), didi-edi, iuca(Viorica), Moira, cris.do, Olivia26, leo_71(LEONORA -OLTITIA), Sheritra(Adina), marryan, voicu_bebi, cicina, marianna, nucutza(Irina-Felicia), daciovi(Daciana), aurel_cris, turturica, ralu76, carmenpit, tumpidunki, Andrada.P, nushulica, mita.2000, Nadya, Alďż˝, Michellex, floriscris, brianna, MP_Julya, roxx, irlandeza(Marinela), luy(Luiza), catty(catalina), iliuta, helicom, claui, iazminn, poki, rox dox, clarissa, geany bc, mi_a, Zenobia, Nikunikalai, ancadragoman (Anca), Sim Stoian, andriushca (Andreea), Anaoi (Ioana), Kory (Mary), Carla28, Oana_2006, Micky2007, NanaMotoc, Lucia28, nichi,noela_ carmen, Laura Ioana, stancutza (Diana), PamELLA(Gabriela), Diulet12, Gabitzu37 (Gabi), maria08, CristinaSon, aweya, Truth, ariana1005, Iulica81, toma_lly, fify, oana_r(oana), Dasha, Ramonella, emma76, Miki-ki, Gabitoni, Ileana2000, mcrissa(Cristina-Daniela), alexia28(Mihaela), AlinucaT, Alysh, irinabobe, zisaCami(Elena-Camelia), cosmina78, olim, cristina85ss, iubisimo, alina.z, numeioana, Aylla, Danielle02, Smaddy, fecian, AleDutulescu, madutza_bra, vrmoana,-andreea-,nebunica-zapacica,winter,ysa26,printesa_roz



-dutze foste aspirante:

Cristinna(Cristina), TERBITZA(Florina), alydumy(Valentina), kateryna(Elena-Georgiana), iriss27(Irina), marinar(Marina), aventura, danni, mari-lu, karra 80, alionushca(Aliona), loina_ln, claubd, Alinatxa (Alina), tzontzonel, monica_b, katthy(Ana Catalina), Tanya, vas, Amely(Diana), gabiu(Gabriela), CHOWPERSA,Tanya(Elena Mihaela),Raza de Soare (Nicoleta), IULIABRAILA(Iulia), chiquitita, addinel, Tmihaela(Mihaela), doxinu, musete(Laura- Lucia), andicu(Andreea), eseea(Felicia), kitty_nic(Cristina Valentina), Petit Ange, alina.a ( Alina), lorinaoo1, amameda(Meda), AndraZ (Andra), Tzuca74(Ioana), oanabbb, Olguttza(Ioana Alexandra), danutza2, estecri (Sorina), claucia(Claudia-Ioana), Alinutzaa, simo_al_jaafari, Oana T(Oana), Anculici, Luna1, mychydutza, july_g(Iulia), lachione(Mihaela Laura), brabe, oanaonyx(Oana), Betty78, Aniast72(Andreea),valicutza(Valentina), selina-d , thea_m(Teodora), laviniaN(Lavinia), mirella76,blueeyes2003(Mirela),

foste aspirante:

mishi(Mihaela), dandana(Daniela), RO-ANA(Liliana), mexxa (Andreea), Madyn (Nicoleta - Magdalena), nastad(Doina), Karula (Raluca), romaniaau(Florina), dariana (Aurora Cristina), Alisia (Alina), Annaa(Ana Aurica), martha78 (Mihaela), Ionica, alina constantin(Alina Ioana), floricika (Florentina), anangel_lexi(Alexandra), osna(Svetlana), mamiFlori, Beatrix(Melania), Georox, Amy-@my, Mirona(Mirona), Lorym, Simo29(Simona), Dbunny, danita, Dacicica(Daciana), gheorlan (Simona), RUXMAX(Ruxandra), Bety(Beatrice), ingeras26a(Andreea)

Sfinte Antoane, mângâietorul sufletelor mâhnite, priveste cu îndurare si vezi cum traiesc în întristare, pentru ca Dumnezeu nu mi-a dat harul de a deveni si eu mama, sau daca devin, îmi curma bucuria, luându-mi copilul de la sân. Copiii sunt legatura de iubire dintre soti: mijloceste, deci pentru mine la Domnul, ca El sa ne mângâie cu un copil si sa ni-l tina în viata.

Eu fagaduiesc ca îl voi creste si educa în frica lui Dumnezeu. Sfinte Antoane, pentru dragostea pe care ai avut-o fata de Pruncul Isus, dobândeste-mi acest har. Iar daca Dumnezeu a hotarât altfel, usureaza-ne, mie si sotului meu traiul, cu haruri deosebite, ca sa fim pururi resemnati în vointa lui Dumnezeu si sa ne folosim de starea noastra pentru a spori faptele bune în folosul aproapelui. Amin.

Tatal nostru, Carele esti in ceruri, sfinteasca-se numele Tau, vie imparatia Ta,faca-se voia Ta precum in cer asa si pe pamant. Painea nostra cea de toate zilele da-ne-o noua astazi. Si ne iarta noua gresalele noastre, precum si noi iertam gresitilor nostri. Si nu ne duce pe noi in ispita, ci ne izbaveste de cel rau. Ca a Ta este imparatia si puterea si slava, a Tatalui si a Fiului si a Sfantului Duh, acum si pururea si in vecii vecilor. Amin.

Bucura-te Maria, cea plina de har,
Domnul este cu tine. Binecuvantata esti tu intre femei si Binecuvantat este rodul trupului tau, Iisus,
Sfanta Marie, Maica lui Dumnezeu, Roaga-Te pt noi pacatosii,
Acum si-n ceasul mortii noastre,
Amin.
Slava Tatalui si Fiului si Sfantului Duh, si acum si pururea si in vecii vecilor,
Amin



Link-uri utile:
Calculator de ovulatie
Tabel monitorizare TB
www.fertilityfriend.com

LA MULTI ANI DRAGI ASPIRANTE!!! Fie ca Noul AN sa va implineasca visul: !
Sa fiti iubite, fericite, sanatoase si nu in ultimul rand MAMICI!!!




anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:


Alex poate l-ai facut prea devreme. Nu-ti pierde speranta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata fetele si sper ca acest nou capitol o sa fie cu noroc.
Eu Z28 din 26 si temp 37,astept uratii...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alysh spune:

Multumim Ancuta pentru noul capitul, sa dea Dumnezeu sa fie cu noroc! Iar, eu, in locul tau as fi mai optimista!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

De obicei si eu sunt mai optimista ,dar am cazut de atatea ori incat nu a mai ramas nimic din optimismul meu.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_r spune:

la multi ani si un an bun.

anca la mine anul a inceput cu Z1.
orium nu ma asteptam la ceva pentru ca nu am prestat si se pare ca si luna asta iau pauza,matei a facut hernie inghinala pe stanga dupa ce la 1 an si 3 luni l-am operat la dreapta;nu am nici un chef de prestat,daca totul e bine,poate in februarie.oricum am sa va citesc.

spor la ptrestat si la cat mai multe II


oana si matei(12 NOV.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/oana_r_76/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

crezi ca poate fi prea devreme? astazi trebuie sa-mi vina. e Z30. pana acum nu am semne. poate diseara si totusi? sa fie devreme?

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Oana imi pare rau ptr Matei,sa il pupacesti din partea mea.
Nici la mine nu cred ca este ceva ptr ca am prestat asa cand am avut chef.
Alex ce temp aveai dimineata?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Neatza feteleee!!! V-am pregatit cafelutza!!!

Alexandra poate totusi ai facut testul devreme... Pana nu vezi rosu, nu-ti pierde speranta!
Anca multumim pentru capitolul nou! Sa speram ca va fi cu noroc! Iti tin pumnii iubita!!! Ai o temperatura de invidiat!

Mai fetelor.. tare nasol mai e la munca! Chiar vorbeam cu sotul adineauri la telefon si-mi spunea si el ca mai bine ne luam liber pana luni! Si-asa stam degeaba... cine naiba are chef de munca acum spre sfarsitul saptamanii?





In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bibileana dar talibanul ala nu s-a gandit sa va dea liber pana luni?
Noi stam acasa pana luni

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

anca. nu mi-am luat temperatura. eram chitita pe test. ieri aveam 37.1

Alexandra

Mergi la inceput