Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

danielle!! tu cum esti? in ce zi?

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ai temperatura buna.ai grije cu alcoolul.nu e bine.nu ai citit ce am scris?poate cauza stari grave embrionului.si eu am pofte sa beau.dar stii cat?beau o gura de bere si gata.imi sta in gat.nus ce o fi cu mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Alexandra,daca ma crezi,nus in ce zi sunt.am un calendar de ovulatie si stiu ca am intrat in perioada fertila azi.ultimul ciclu l-am avut pe 24 sept.si stiu ca e regulat(28 zile).atat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

uf. nu stiu ce sa zic cu temperatura. in general, e mare pana imi vine CM. de cand ovulez, pana la urmatorul CM, nu prea scade sub 36.8. - 36.9 si maxim 37.3

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

si stai pe forum???? fugi si presteaza . ce mai astepti? prestezi, pui 2 perne sub fund, stai 30 de min si te culci fara sa te speli. si maine si poimaine la fel. sa-si faca treaba

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Ale, tu in ce zi ziceai ca esti?
Eu stiti ce am patit ieri? Am baut o gura de sampanie, dar doar o gura si dupa 3 minute am simtit ca imi ajunge alcoolul in miini si in picioare (ceea ce mi se intimpla mereu chiar daca beau o gura mica de bere) si apoi au inceput sa ma doare ovarele sau ceva acolo. Care o fi legatura, ca nu inteleg?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

da dragutza.dar eu ovulez abia pe 6 sau 7 si vreau sa tin fresh.
web: www.issue.co.uk
www.child.org.uk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

printesa_roz. sunt in ziua 29 din 30. de fapt azi deja e ziua 30. daca nu vine pana diseara, se considera intarziere???

danielle. am priceput. dar nici asta nu e regula cu fresh. prietena mea a dat gres in prima luna de incercari ca a tinut mortis sa fie fresh si a doua luna a prestat zilnic. nu i-a mai venit CM 9 luni . bb andrei o sa aiba pe 19 ian 2 luni.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Ale, daca ciclul tau dureaza 30 de zile, atunci in ziua 31 daca nu vine se considera intirziere. Eu asa cred.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

hmmm. de ce ma dezamagesti? ziceam si eu ca sunt deja in intarziere. as face maine testul. sta aici cuminte langa mine. am citit prospectul tot.

Alexandra

Mergi la inceput