Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

fecian curaj...in ce zi esti?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....


Draga anca
Sincer cred ca uratii ar cam trebui sa vina miercurea viitoare...dar nu se stie ...asa ca astept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Fecian,dragutza si eu tre sa stau singura de sapt viitoare.si imi este frica.nici nu am chef de somn,parca vad.o sa stau toata ziulica pe net.curaj dragutza
Ancutza,daca vin,nui nik.o noua luna un nou inceput.o sa le venim noi de hac
Printesa roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Fecian rabdare ca nu avem incotro,altfel o luam razna rau de tot.
Printesa eu la servici stau cu DC in bara

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Atunci 3 nopti continuu o sa stau pe DC
Ca eu nu dorm singura in casa. Am mai stat treaza 1 saptamana ...asa ca 3 zile, o nimica toata....
Si cel mai mult ma oftic ca eu inainte sa il cunosc pe puiu nu aveam nici o problema cu statul singura in casa...din contra, eram chiar fericita sa am timp numai pentru tine.
Asta e ....Trebuie sa avem grija de noi,nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Dany daca nu este nici luna asta ,de luna viitoare la dr ptr ca deja ar fii 1 an si 3 luni de incercari.....

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

LA MULTI ANI FETELOR VA DORESC UN AN MINUNAT SI SA TRECEM CU TOATE LA ODISEELA TOATE
BIBYROX NU AM TRAS CHIULUL,A TREBUIT SA PLEC DIN TARA PT 2LUNI,MA INTORC PE 19 IAN. SA MAI FAC 2IA SI DACA NU REUSESCTREC LA IVF
MULTUMESC CA TI-AI AMINTIT DE MINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Fetele si mie ar trebui sa-mi vina saptamana viitoare, dar tot ma sa nu mai apara... Semne sunt cateva, dar nu ma bazez prea mult pe ele... Vreau sa vad II...

Poze nunta..


De-as avea trei dorinte astea ar fi:
Sa fii langa mine/sa fiu langa tine/sa fim impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Olim, pupici si tie sa prestati cu spor
Madutza_bra ai dreptate, nici mie nu imi venea sa cred ca n-am ramas din prima. Pina am aflat ca nu sint, eu ma simteam deja insarcinata prima luna, gindurile mele erau razna si asa m-am atasat (desi nu le scriam) de fetele mamici de ianuarie -februarie 2006( asa ar fi trebuit sa aiba virsta bebele meu daca ramineam din prima) ca le urmaream zilnic pina mi-au venit uritii...
Olivia26 pupici
Clauclau cum o sa reactionezi cind o sa vezi 2 liniute? Iti zic eu , o sa fii atit de fericita incit o sa uiti perioada asta de frustrare, asteptare si dezamagire.
Vrmoana bine ai venit, si eu tot in ziua 24 sint si am 37,2, cred ca e bine.
Numeioana pupici
Bibyrox, eu cred ca ar trebui sa calculezi inceperea ciclului de pe 2 ianuarie...parerea mea
Danielle02, te inteleg, e greu fara prieteni dar eu ma simt norocoasa ca pot vorbi cu voi, tu nu? macar asa putin?
Toma_lly pai nu stiu nici eu de ce nu raminem noi usor, poate ar trebui sa ne fie frica sa nu raminem si gata..raminem
Carmen_marieta numar si eu cu voi, raportez iarasi ziua 24 temperatura 37.2 (si eu vreau o bucurie, mai ales ca daca ar fi sa fie, l-am conceput pe bebe in ziua de craciun)
Ysa26 bine ai venit
Livia_sampetru nu te ingrijora, mai bine gindeste-te sa faci bebe dupa ce termini facultatea si cine stie, poate "se intimpla cind te astepti mai putin"
Fecian eu am inceput azi serviciul si am mai stat si de la 7:30 pina la 19, of scirbiciurile astea....uite o floricica de la mine, sa iti vina chef de munca. Apropo, de luni dupa amiaza gagi meu e in delegatie, asa am facut si eu, am stat pina la 4 dimineata pe dc, fetele stiu
Pupici si pentru toate celelalte fete si pentru viitoarele mamicutze......vai ce mindra sint de mine ca v-am scris tuturor



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Carmen cand trebuie sa iti vina?
Ce simptome ai?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Dragelor, o sa ziceti ca sint trurli, dar am impresia ca daca zic in gura mare ca imi doresc un bebe, o sa mi se indeplineasca si mie dorinta luna asta. Asadar:
Vreau si eu un bebeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! sau doooooooooi
Na, ca am zis-o. Rezultatul vi-l spun luni
Pupici

Mergi la inceput