Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Carmen, eu sper sa avem amandoua motive sa bem sampanie fara alcool

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

oana,madutza bun venit in si sedere cat mai scurta
bibyrox la multi ani si cat mai repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

si eu fetele de la acest subiect! Si eu sunt o aspiranta la titlu de mama.
De curand am schimbat dr, am fost la eco in z15,aveam 2 foliculi mari si mi-a zis k am toate sansele sa raman luna asta,iar dak nu, de luna viitoare incep monotorizarile. De vreo 2 ani incercam,de 6 luni am inceput investigatiile,dar se pare k mergeam la un dr depasit de situatie(altfel nu stiu cum sa-i spun).
In z17 mi-a curs o pata maronie pe lenjeria intima, cred k s-a produs ovulatia,nu? Parca am citit pe undeva despre lucru asta.Asta s-a intamplat dupa-amiaza,iar noaptea .Acum sunt z22 si astept cu putina teama sa vad daca mosul mi-aduce si mie un cadou, chiar daca e cu intarziere,nu ma supar.
Pupici multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

fetelor, sotul meu a gasit azi un medalion de aur pe strada, si eu ii spune-am ca daca voi ramane sigur va fii o fetita, ca asta poate fii un semn, mai ales ca azi am neprotejat.
orice, doar sa fie sanatos, cu toate ca trebuie sa recunosc ca mi-ar place un baietel primul.
Apropo, era un subiect cu pozitii concrete pt baieti si fetite, mai tine cineva minte cum erau?
ca am dat o cautare sumara si nu le gasesc, ori ca sunt eu obosita si nu vad.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Dragutele mele, dar active mai sunteti azi, ce se intampla cu voi, ca tot citesc de vreo juma de ora, si sigur pana termin eu mesajul mai apare vreun post sau 2.Despre mine, ce sa va spun, ca s-au instalat uratii in a sasea zi de intarziere, mi-a cam pierit bucuria pe care o simteam, dar nu-i nimic;ar fi fost prea frumos sa fie adevarat.Sotul meu crede ca ar fi mai bine sa mai asteptam pana in vara, cand sa incercam din nou, pentru ca mai am un an de facultate, si chiar daca raman gravidutza, macar sa nu nasc pana nu termin cu scoala, ca apoi imi va fi mai greu.Pe de-o parte are dreptate,dar eu sunt convinsa ca bebe nu are cum sa apara din prima luna de incercari, insa el, nu , si nu.... ca nu se poate sa nu ramai.Cam greu sa-l conving, ca e incapatanat din fire, dar nici eu nu ma las, tre sa-l fac sa inteleaga.Daca ar fi aparut bb luna aceasta, ce bine ar fi fost, dar n-a fost sa fie, acum sunt trista, deja incepusem sa ma uit la hainute, la mobila si toate cele .Dar , nu mereu lucrurile sunt asa cum vrem noi, asa ma resemnez, si ... tot inainte
Olim, ai un sot, dragutza mea, sa-l pui in rama, sa fiti fericiti, si cat mai repede sa auzim de Spor la cumparaturi, vezi ce mai gasesti frumos, si spune-ne si noua
Printzesa roz,Olivia, nu va pierdeti speranta, poate ..poate, cine stie, pana la urma tre sa fie bine
Claudia, ,tu iubita, chiar daca esti in Z4, pregateste-te de ce va urma,actiune, si in z29-30 sa ne spui ca uratii is in concediu
Selina, dragutza, bulinuta aceea va creste,si iti va umple sufletul de bucurie si implinire... apoi restul vine de la sine, vei vedea, mamica curajoasa
Bibyrox, vreau si eu pe listuta cu aspiranteeeee, pls
Vrmoana, Madutza, bine ati venit in comunitate, va primim cu bratele deschise, si cat mai repede la odisee
Aspirante, va pe toate, fruntea sus, si curaj, nu ne sperie pe noi uratii, le venim noi de hac, uite asa .Bafat tuturor si va pupicesc... si la cat mai multe cat de curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

sigur vom primi cadoul de la mos, sau poate de la regii orientului, aici sunt cei care aduc cadouri copiilor pe 6 ianuarie
livia_sampetru unde faci faculta, aici sau in romania.Eu sunt anul 6 si am liceenta in vara si vom mergwe 2 luni in Romania, si as vrea sa ma duc, ca asa poate scap mai usor.Multumesc pentru felicitariAdevarul ca am un sot tare bun, asa ca mine
abia astept sa ajung acasa, ca is curioasa daca pleaca azi sau mai sta o zi acasa, ce bine ar fii
El saracul cred ca vrea sa plece ca zice ca suntem la maraton cu atata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Olim, sunt studenta aici, sunt in anul 4, si imi mai ramene unul; in schimb aici nu se da licenta, decat examenele semestrale si atat, ceea ce e relativ mia simplu.
Te pupi dulce si succes la facultate, dar si la prestat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

la ce faculta esti?la stat sau particulara?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bun venit pentru noile aspirante si sa nu stati prea mult pe aici....
Mai este cineva?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

da, eu sunt la servici.
la 19 ma duc acasa la prestat
cred ca sotul va pleca maine

Mergi la inceput