Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Asa este in primele luni nici nu iti vine sa crezi ca nu ai ramas insarcinata. Eu am fost foarte emotionata ca o sa am un copil. Am avut grija de mine si m-am protejat atatia ani, iar acum cand vreau un copil nu raman. Ironia sortii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Oana, bun venit pe .
Primele 10 mesaje ale tale vor aparea mai tarziu pt ca sunt mai intai moderate, dar dupa aceea, vor aparea imediat ce le scrii. Primul mesaj scris de bibyrox este mesajul de inceput al capitolului.
Noi te asteptam in sa ne povestesti despre tine si sa fugi cat mai repede la .

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Madutza, bine ai venit si tu in club
De cat timp incerci? Acum in ce zi esti?
Sa dea DD sa ramai cat mai repede .



***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Asa e fetelor, ironia sortii sa nu ramanem insarcinate in primele luni fara protectie. Acum ma tot intreb cand o fii momentul in care o sa vad II liniute pe test. oare cum o sa reactionez? Au trecut atatea luni de dezamagiri ca nu stiu cum o sa ma comport la un test pozitiv.

pentru toate aspirantele si bun venit fetelor noi, sa treceti cat mai repede la odisee.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fetelor dragutzelor,nu fiti amarate.o sa vina si bebe,sunt sigura.si eu am fost amarata tare cand am vazut ca nu am ramas insarcinata din prima.nu mi-a venit sa cred.las` ca mergem noi la doctor,o sa ne facem bine si o sa le aratam noi uratzilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Oana, Madutza bun venit si sedere cat mai scurta.sa auzim cat mai repede de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Bun venit, madutza! Sper sa nu zabovesti prea mult pe-aici! Sa fugi repede la gravidute! Pupici, fetele!

http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Olivia26 mi-am dat seama ca am trimis mesajul lui bibyrox, si de aceea mi-am cerut scuze.Multumesc pt urarea de bun venit. Citesc de ceva timp mesajele voastre si m-am hotarat sa ma alatur si eu tuturor celor care aspira la titlul de graviduta. Incercam de ceva timp sa avem un bb dar fara succes. In fiecare luna traiesc cu speranta ca minunea s-a intamplat, dar de fiecare data trebuie sa ma resemnez.Acum astept din nou sa vad ce se intampla. Anul acesta am zis ca trebuie neaparat sa am bb.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Oana, in ce zi a ciclului esti?

***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Oana, succes si sa ramai repede graviduta! De cate luni incerci?

CLAU

Mergi la inceput