Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

clau imi pare rau ca vin uratii!
fetelor, va doresc distractie placuta pt deseara,sa dea DUMNEZEU sa fim cat mai curand .
va pup pe toate..eu ma pregatesc sa merg la o prietena in alt oras, ca ne petrecem impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

O sa vedem si asta ,pe 2 trebuie sa imi vina si daca trec de aceasta data,pe 3 fac un test.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Neatza fetelor!!! Abia m-am trezit... stau putin sa beau cafelutza si ma bag la treaba. Vreau sa fac putin curat si pe urma sa ma aranjez si eu pentru diseara!

Anca Doamne cred ca ma imbat daca esti ! Dar nu mai vreau sa-ti fac sperante... ca stii bine cum a fost luna trecuta... M-am simtit tare aiurea pt ca eram mai mult ca sigura ca... erai...

Clau scumpa mea!!!! Nu te mai gandi.. atata timp cat nu e rosu e de bine!

La mine n-au venit uratzii! Si ma durea burtica aseara de ma uitam din 5 in 5 minute sa vad daca au venit. Nici o pata nimic! Dar nu-mi fac sperante pentru ca au mai fost luni cand mi-au venit si la 28 si la 30 zile maxim. Azi Z28!
Ma oftic ca nu mai am nici un test in casa... si sigur e inchis pe la farmacii astazi. Plus ca nu am cand sa ma duc... Dar iar revin la realitate: am facut acum 5 zile un test = CLAR NEGATIV! Deci nu am cum sa fiu!




Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Didi-Anda, te pup si distractie placuta!

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bibileana asa este nu imi fac sperante ca a durut cam tare caderea de luna trecuta si iti dai seama ca si eu ma imbat daca e bb.
Vreau sa vb cu tine,daca poti intra pe mess.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Didi petrecere frumoasa iubita!!! LA MULTI ANI!!!!

Anca acum intru!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?


Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Biby, poti sa fii, cum sa nu! Acum 5 zile era prea devreme pentru test, important este ca nu a venit ciclu. Ma rog sa fie bebe la tine in burtica .

Te pup.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

clau, biby multumesc frumos.
distractie placuta tuturor!
va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

bibirox, te-am adaugat la mess. eu sunt mrspro_7.

uff fetelor. hai sa sarbatorim sa ne bucuram de revelion. sa ne distram sotiorii si sa-i la inceput de an si pe urma sa ne rugam sa-si faca treaba. poate pe la sf lui ianuarie, daca acum nu se va lega ceva, sa devenim cu TOATEEE.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia_sampetru spune:

Dragutele mele, ma alatur si eu voua aici , pe teritoriul aspirantelor; cat de dragute ati fost cu mine la subiectul pe care l-am creat ieri, si ati fost alaturi de mine;va multumesc din suflet si va doresc un An Nou mai bun, plin de impliniri, si cu ajutorul Bunului Dunezeu si un samburel mic in burtica.
Bybirox, cred ca suntem cam in aceeasi situatie,sa nu ne pierdem speranta, ca poate e de bine.

Mergi la inceput