Aspirante optimiste>20 ani (25)

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

bibyrox!!! te ocupi de nunti? noi nu am facut nunta religioasa. suntem casatoriti din noiembrie 2004 insa cea religioasa vream sa o facem la anul, asta in cazul in care nu apare .
ce zici? ma ajuti? pot apela la serviciile tale in caz ca am nevoie?



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Alexandra, mai bine fa un test de sarcina acum caci nu-ti iese asta din cap , ce sens are sa mai astepti daca numai la asta te gandesti! Si cine stie, poate chiar ies II liniute ceea ce iti doresc din suflet si o sa ai un super Revelion cu bebe mic in burtica.

Sa ne dai de stire! Fac galerie pentru tine

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

sa-ti dea Dumnezeu dreptate Clau si multumesc de sprijin. cred ca v-am ametit cu problema mea . promit ca dupa sotul si mama, voi aflati cand ies cele II . .

eu ma gandesc la toate de pe forum, sa aiba noroc de BB

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Dragelor,
tocmai m-a pocnit o intrebare si nu ma lasa in pace.
Am aflat de la mama mea ca bunica mea a avut un istoric tragic la nasteri din 5 sarcini numai 1 a fost cu noroc , aceea fiind mamica mea .
Acum m-am speriat si eu si ma gandesc e posibil sa se transmita genetic aceast lucru? Ca tare speriata sunt acum....
Stie cineva ceva de genul asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

eu zic sa nu te ingrijorezi. fiecare femeie are corpul ei. e drept ca se mostenesc o gramada de chestii de la bunici, parinti.
ce probleme a avut bunica ta? poate sunt rezolvabile medical in zilele noastre. medicina a avansat.

gandeste pozitiv



Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

quote:
Originally posted by AleDutulescu

eu zic sa nu te ingrijorezi. fiecare femeie are corpul ei. e drept ca se mostenesc o gramada de chestii de la bunici, parinti.
ce probleme a avut bunica ta? poate sunt rezolvabile medical in zilele noastre. medicina a avansat.

gandeste pozitiv



Alexandra


Crede-ma Alexandra ca nu am intrebat. Stiu ca mami meu nu a avut probleme de genul asta, insa stii si tu cum e...
Cand imi intra o idee trebuie eu sa imi fac griji .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

stiu cum e. si eu am destui morcovi in the back. dar trebuie sa ne educam. sa ne autosugestionam ca e totul OK.

intreabo pe mami ce probleme a avut bunica si vorbeste cu medicul tau. TREBUIE sa-ti cunoasca istoricul neaparat.
de exemplu mama are un san operat. nu e cancer insa a avut probleme oncoloice toata viata si eu trebuie sa fiu atenta sa nu-mi apara ceva. asa a zis doctorita. si asa fac. slava domnului nu am avut decat chistulete care au disparut.

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Biby, Clau sarut-mana de intrebare, eu sunt bine, aspiranta... si am reusit sa ma inarmez cu rabdare.... am avut o depresie tare urata ca eu nu raman innsarcinata, dar cu ajutorul doctoritei si rabdarea sotului am trecut peste. Acum sunt mai linistita si sper ca totul sa fie bine.
Sper ca 2007 sa se lase cu cati mai multi ca de tre sa creasaca natalitatea, nu???

Poze nunta..


De-as avea trei dorinte astea ar fi:
Sa fii langa mine/sa fiu langa tine/sa fim impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Draga Carmen, speram ca esti mai bine
Oricand ai nevoie sa iti descarci nervii frustrarile sau orice , vino aici ca noi suntem pe aici sa ascultam si sa te ajutam.
De cad sunt aici ma simt tare bine, ca intre prietene.Sper si tu sa te simti la fel ca si mine aici

Acum ca am vazut ca toate fetele s-au vopsit am zis hai ca o fac si eu pe asta hihihi. sunt plina de vopsea pe maini si pe fata, sotul meu rade de mine si chiar mi-a facut o poza cum stau eu cu pungutza in cap si cu ochii la calculator adica la voi fetelor.
Astept cele 20 de minute sa treaca si merg si eu sa ma spal.
Sa vedem ce-o iesi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

si eu m-am vopsit sunt mai bloanda ca oricand

Alexandra

Mergi la inceput