Aspirante optimiste>20 ani (25)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

RAMOOOOOOO si noi te imbratisam cu drag si iti uram ca noul an sa-ti indeplineasca visul!

Oli de ce nu vrei sa faci un test? Ce-ai de pierdut?


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

valicutza felicitari . s-ai o sarcina usoara si un bebe sanatos< sau 2>
anca felicitari prietenei tale!sa-i traiasca baieteii, iar ei si sotului, le doresc multa sanatate sa poate avea grija de ei!
fetele, ieri am avut ceva probleme cu internetul, dupa, am plecat in oras. am ajuns pe la 00.20, am intrat sa vad ce-ati mai facut,insa n-am scris nimic, ca ma tot chema sotul in pat
olim, biby , sper sa nu va mai vina uratii 9 luni de zile
fetele care ati fost la cumparaturi, sper ca vi-ati luat ceva frumos
ale , ai putea sa mi-l imprumuti pe-al tau sot <pt cozonac>, iar eu ti-l imprumut pe-al meu, care face un chec foarte bun. si-i place sa faca. daca-l prinzi in toane, te-ajuta la tot felul de prajituri, dar neaparat si la mancat. cu el am facut prajiturile de craciun si tare i-a placut sa ma ajute.
fetelor, va pup pe toate..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Didi eu inca n-am fost la cumparaturi... astazi as vrea sa merg dar sa vad in ce toane e sotul cand ajunge acasa! El nu prea suporta mersul la cumparaturi.. mai ales in perioada asta cand e super aglomerat! La mine vin uratzii sigur! Citeste la Test de sarcina.. am scris acolo mai multe...


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?


Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

ca nu am acasa si mie lene sa ma duc sa imi cumpar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

biby . imi pare rau...
fetele, eu intru mai incolo, ca ma pun cu sotiorul meu sa facem "prajitura tavalita" <cea trasa prin glazura si tavalita prin cocos>. sper sa ne iasa, ca-i prima oara cand facem. dupa, vrem sa facem si chec, saratele. va invit pe toate sa mancati cu noi . daca nu reusesc sa le termin azi, sigur le termin maine.
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

pai fa mai multa si trimite-mi si mie pt sot, sau iti trimit eu sotul
eu nu am chef sa fac mancare.Am sa fac niste saratele, si fursecuri(Cred)si maine niste mancare si duminica.Sotul ajunge maine la amiaz acasa, asa ca nu ma stresez prea tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

hey fetelor.ati vb nu gluma.eu am intrat sa va salut si sa va citesc.nu ma pot abtine sa nu intru pe net si sa vad ce mai facetzi.Olim si Biby,eu cred ca ne ascunde-ti ceva acolo in burticutze.
Olim,hai cu testul
sa dea Doamne Doamne sa fie cu ochisori luna asta.
si ne auzim mai pe diseara.spor la munca si la facut prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Da' ce bagate in priza de prajituri sunteti! Eu nu fac nimic pentru ca nu stam acasa deloc... Mancam numai pe la altii! Iar de revelion mergem la restaurant..


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?


Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

TESTU IL FAC DISEARA , CA ACUM IS INCHISE FARMACIILE
eu stau acasa de rev, ca destul suntem singuri tot anul.Oricum daca nu vin uratii si .Abia astept sa stam in pat cu sotul,
De prajituri, ceva rapid, un salam de biscuiti si ceva repede.Ma mai gandesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

olim iti trimit si tie . va trimit tuturor!
eu tot intru sa vad ce mai faceti si sotul ma tot cearta . am zis ca ma pun sa matur putin, dar saracul, s-a apucat el, ca eu sunt la calculator . deja am blatul pt "tavalita" in cuptor, iar acum fac compozitia pt 2 checuri. deja miroase la noi...va asteptam cu drag.
saratele fac deseara, ca pe la 18.30 mergem in vizita. dupa, am timp sa coc saratele si sa vorbesc cu voi.
de revelion,ori stam acasa, ori mergem la o cunostinta, in alt oras. oricum, si daca plecam, plec cu prajiturile si cu friptura dupa mine.
va pup
mai intru eu...

Mergi la inceput