Aspirante optimiste>20 ani (25)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Fetelor, eu ma retrag pana pe 2-3 ian., asa ca nu ne mai auzim si vreau sa va doresc
UN AN NOU FERICIT!! SA FIM SANATOASE SI SA DEVENIM MAMICI IN ANUL CE VINE!!LA MULTI ANI!!
Va pup dulce pe toate si cand ma intorc poate voi gasi cateva dintre voi la odisee!




Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

Kriss,si noi te pupam.ia de aici ca sa nu ne uitzi
Clau,sper ca sa nu mai vina uratzii in ianuarie la nici una.ca sa fim toate fericite.si sa fie numai burticutze aici pe forum.
Tomitza,daca ai prestat in perioada fertila,inseamna ca tre sa fii fericita.sa dea bunul Dumnezeu sa nu mai vina uratzii asa vreo 9 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

Danielle pe unde ai fost?Ne-a fost dor de tine!!!!

dya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

am fost la niste prieteni dragutza si nu am avut net.dar cum am ajuns acasa,am si intrat pe net sa vad ce mai facetzi
ma simt mai bine acum,ardeam de nerabdare sa ajung acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

acu,imi vopsesc parul,dar nu ma dezlipesc de calc.
imi suntetzi tare dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

acum am citit si eu si am vazut ca nu ne-ai uitat.mea culpa!cum ai petrecut iubita?eu am mincat si am dormit tot craciunul si din cand in cand am mai tras cu ochiul pe aici.ma bucur ca azi nu mai esti tristutza

dya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

ce culoare te faci?

dya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:

mai e cineva acolooooo?????????? am venit de la cumparaturi. cica sotu ma imbie cu ce credeti? cu un cozonac. zice ca se apuca el de framantat ce o sa mai rad cand o sa vad ce aratari de cozonaci o sa iasa . tre sa-i fac pe plac doar, ca sa -mi faca si el mie . intre timp. eu ma cinstesc .

a! tocmai am vb cu prietena mea care alapta si mi-a spus ca si ea a avut dureri de cap, asa cum am eu acum. hmmm iar stau sa ma gandesc ca as putea fi .

voi ce faceti fetelor?

Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

niciodata nu o sa pot sa va uit.
ma face o prietena,blond,dar nu deschis,intre deschis si inchis.sper sa iasa cum arata pe cutie.e o culoare tare dragutza.daca nu iasa,ma duc la un salon ca tre sa ma si tund putin la capete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

alexandra,eu cred ca tu ne ascunzi ceva acolo la tine in burticutza.

Mergi la inceput