Sa fie asta sfirsitul?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mumyca spune:

Ileanna,dar ei barbatii fac ceva ca sa-si reimprospateze valoarea?
Off,tot noi femeile trebuie sa stam de 6.Asa a fost dintotdeauna si asa o sa ramina,din nefericire pentru noi saracutele.Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanna spune:

Am vazut odata un pui de catzel mic si dragalas de nu mai puteai. Mergea dupa tine ca (,) "catzelul" f f incantat. Daca trecea altcineva pe langa el, schimba directia si se lua dupa persoana aia, la fel de incantat .

Cam asha si cu barbatzii ... nu-i tine memoria si uita care e exact patul in care se baga seara. Mereu trebuie sa le aduci aminte cu ceva. Sau ca palma pe care i-o da Bula nevesti-si si vecinul intreaba "da' de ce omule ca n-a facut nimic". Si raspunsul era in 2 variante:
- sigur a facut ea ceva
- las' sa-si aduca aminte cand o sa vrea sa faca



Never say NEVER.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

mumycaaaa??? Care mai e viata ta? E bine ,da?


dya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mumyca spune:

AYLLA,chiar imi era dor de tine.Pai ne-am mai certat de 2 ori intre timp dar am reusit sa trecem peste.Acum sunt un pic necajita ca trebuie s-o operez pe cea mica.Are chisti la ochisori si saptamina viitoare trebuie sa ajung la Bucuresti.Doamne ajuta.
Iti trimit multi pupici('')('')(''('')si sa ne auzim cu bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINATXA spune:

Ce sa mai incerce mai fetelor cu un asemenea monstru?E clar ca omu nu stie ce inseamna respect.Nu banul l-a schimbat ,banu decat l-a facut sa scoata din el ce avea mai rau si mai oribil.

35+ Roberta Anne-Marie http://new.photos.yahoo.com/naomi_creamy/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

Ma bucur sa aud de bine !!! multa sanatate pentru micuta!!

dya

Mergi la inceput