Aspirante optimiste>20 ani (24)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

somn usor didi!!! fug la somn ca maine ma asteapta soacra la masa si nu vreau sa o supar !!!!iti doresc sa ai un craciun fericit!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Hello fetele.........nu e nimeni pe aici?


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

aylla eu n-am program de noapte, dar n-am somn. azi m-am trezit la 12 si m-am pus sa fac oua umplute si fripturica de porc.
am mai intrat azi-noapte, dar nu-mi arata c-ai mai scris! imi pare rau ca nu ti-am raspuns. am stins calculatorul pe la 3.30. sper ca nu te-ai suparat ca n-am raspuns n-o fost cu intentie
anca eu mai intru pe-aici, dar vad ca-i tare liniste
va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

IOANA,multumesc tare mult ptr programel
ce mai facetzi fetelor?cum v-ati dristat?eu abia am terminat mancarurile.
pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi-anda spune:

buna fetelor! si eu am terminat toata mancarea. am facut prea multa! parca am fi 8-10 persoane si sunt numai eu cu sotul . imi pare rau ca nu pot invita la masa si eu pe cineva, pt ca aici nu mananca porc. am avut aseara musafiri..proprietarii la care stam in chirie..am baut putin vin, am mancat prajituri si cam atat. pe la 20 asteptam pe un prieten, tot israelian, dar care mananca si porc. sper sa vrea sa manance si el putin din bunatatile mele . ce modesta sunt
voi fetelor..ce-ati mai facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fecian spune:

Salutare tuturor!

In primul rand vreau sa urez Sarbatori Fericite tuturor mamicilor si a aspirantelor la titlul de mamica .
De cand am gasit acest site nu a trecut zi sa nu trec macar o data sa vad ce se mai intampla pe aici. Practic m-am indragostit de el.
Asta e , e drogul meu .
Am uitat sa ma prezint.. Ma numesc Felicia, am 26 de ani , casatorita de vreo 2,5 ani. Deocamdata cam atat
In secret si eu sunt o aspiranta la titlul de si acum trebuie sa imi pregatesc planul de atac cum sa imi conving sotul si sa imi gasesc timp in programul meu super incarcat.
Plus mai e o problema: sunt in Olanda!(de curand) Si am auzit numai vesti ingrozitoare legat de acest capitol (sper sa nu fie chiar asa ).
Daca e cineva care locuieste in Olanda, poate imi poate da mai multe amanunte legate de sistemul medical de aici. Ma poate contacta pe mess la ID feci_comin.
Va multumesc anticipat si inca o data Sarbatori Fericite alaturi de familie si prieteni si de puiutii vostri.
Gata, ca vad ca o iau pe ulei .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Craciun fericit fetelor, multa sanatate si fericire va doresc, noul an sa vina cu vesti bune si daca s-ar putea sper sa devenim toate mame in 2007. La Multi Ani! dragele mele prietene, lasati tristetea si treceti la fapte....iubitiva mult.Nu faceti excese in perioada asta,nici chiar de ca "dauneaza" si poate iese cu ochisori.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

ce facetzi fetelor?
noi suntem singuri aici si am facut o gramada de mancare si nimeni nu sta la masa cu noi.plangmi-e dor de familia mea,de surioara mea...numai lacrimi in zilele astea...offfffffffff
sper ca voi sa fiti fericite si sa va bucuratzi de sarbatori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

nenorocitzii astia de URATZI,nu m-au evitat nici luna asta.au venit sa imi faca in ciuda.
sper sa auzim numai de bine in anul uramtor si sa fim toate cu burticutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYLLA spune:

danielle nu fii trista si bucura-te alaturi de sotul tau de sarbatoarea sfanta a craciunului!imi dau seama ce greu iti este fara familie dar poate ca si ei se gandesc la tine .si apoi suntem noi aici cu tine.te pupam toate si nu mai fii trista!

Mergi la inceput