Aspirante optimiste>20 ani (24)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

La mine nici o noutate ,sunt fffff relaxata ,am profitat din plin de aceste zile si ma simt excelent.Eu la momentul asta nu ma prea gandesc la temperaturi,mucus,teste de ovulatie si ce o mai fii,nici macar nu stiu in ce zi sunt(nu am mai patit asta niciodata).
Deci la voi se lucreaza ?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Nu, inca nu ne-am apucat..din cauza gripei sotului..e lat in pat:))bine, as putea profita acum..:))
Esti Z19 Anca!:)poate ne vii cu o veste buna dupa Revelion!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Va salut, optimistele mele dragi! Si eu la fel ca Olim! De ieri ne-am apucat de prestat pentru bebe si sper sa ne iasa din prima! N-am mai ramas niciodata gravida pentru ca am folosit mereu prezervativul, dar acum a sosit momentul sa avem un bebe, asa ca nu ne mai protejam. Bafta celor care presteaza zilele astea! Sa va aduca Mosul si noul an ce va doriti!

Pupici!
http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png
Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nu prea cred ca o sa ma o veste buna ptr ca inainte de ovulatie am facut la greu,dupa care mare gripa amandoi si binenteles frectie nu si acum cand oricum nu mai are ce sa se intample la greu iar.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Anca, atunci o sa iasa fetita

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

De ce fetita?
Nu cred ca am prestat cand trebuia,nici nu stiu......
Bafta tie si sa iti iasa din prima ptr ca mai avem nevoie si de vesti dastea pe aici ....ca optimiste,optimiste dar tot de un an incercam la bb

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Multumesc din suflet! Bafta tuturor! Pai asa se spune ca "fetitele" sunt mai lente, dar traiesc mai mult (2-3 zile) si "baieteii" sunt mai rapizi, dar traiesc mai putin...in vagin ma refer:)) Daca ai prestat cu 1-2-3 zile inainte de ovulatie poti avea o fetita.
Acum nu stiu....pot fi povesti... Si pana la urma nu-ti garanteaza nimeni cand ovulezi...poate fi in orice zi a ciclului, nu?!

http://t2.lilypie.com/kHjWp2.png

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Nu prea poate fii in orice zi a ciclului. De ex la mine este in Z13 ,ptr ca luna trecuta m-am monitorizat f strict,dar acum cine stie.........
Mai eu una nu ma mai gandesc la asta ,ca oricum se pare ca de hormonale si de restul analizelor nu mai pot sa scap...

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

eu am plecat la culcare..v-am pupat!Noapte buna!



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

noapte buna Kriss.
Iar am ramas singura??????????

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput