FIV 95

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Am luat rezultatul testului beta hcg....este 86.55, deci a crescut. Acum intrebarea este daca a crescut destul. Am facut ET-ul pe 15 dec, deci sunt in ziua 12-13 (depinde cum numaram). O sa mai refac testul pe 29 la Giulesti. Sper sa mai treaca si petele maronii, vad ca nu s-au intensificat. Ce ziceti, sa o sun pe dna. dr. sa-i spun de pete?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

TEODORAN ,felicitari!sun-o pe dr si spune-i si de pete si valoarea beta,si tu stai cumintica in patut si ai sa vezi ca totul va fi ok.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

teodorane bine graviduto, esti in ziua 12, e buna valoarea. Sun-o pe doctorita, ar trebui sa-ti dea progesteron pentru pete, acum nu te mai stresa, nu mai ai de ce. Refa testul, daca vrei...e ziua 14, dar crede-ma esti

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

teodoran, si eu zic ca e buna valoarea . Aproape ca s-a dublat zilnic (am calculat ). Acum ai grija cu petele acelea. Cu siguranta dr. iti va da cel mai bun tratament.

Adelia, prea pesimista esti. Poate rezultatul e cel bun.

Aniast, tin pumnii.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Todorannici acum nu crezi ca esti graviduta? E greu de crezut...Ai grija de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Nu, nici acum nu-mi vine sa cred ca sunt gravidutza. prin cate am trecut....suflu' si in iaurt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Cine face astazi testul? Aniast, parca, mai e cineva?
Merge cineva maine la Giulesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Cred ca Adelia, mai face azi testul.
Le asteptam pe amandoua sa vina cu vesti bune.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Am vorbit cu dna dr. si a spus ca daca cumva simt ceva contractii sa iau No-spa (oricat de multe) si din seara asta sa incep gravibinon (1 pe saptamana).
In rest a spus ca valoarea este buna.
M-am mai linistit.
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Teodoran felicitari mamico!!! iti doresc sa ai parte de o sarcina usoara si bebe sanatos

betty78

Mergi la inceput