FIV 95

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

Yesss...Aniast am facut cum ai zis tu si ia uit ce "edit" smcher mi-a iesit mai sus!
P.S: scuze de off topic dar sunt incantata ca am mai invatat ceva in ale butonatului!

Anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexi22 spune:

ANDICU dupa cat timp de laET ai facut ecograful ?
pt ca as vea si eu sa maduc sa-l fac dar nu stiu daca se vede .ce parere ai?

alexi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

GINUTA sa-ti traiasca fetita,Dumnezeu s-o binecuvinteze si sa-i daruiasca o viata plina de sanatate si iubire,aducindu-va numai bucurii

CARMEN felicitari pentru bebelusi,sa te ajute Dumnezeu sa ai o sarcina usoara 9 luni,si sa aduci pe lume minunile vietii tale
grupului celor 8 curaj mai este un piculet;mosul are anul acesta sacul plin ca sa imparta la fiecare cite un simburel in burtica...numai bine fetelor dragi...pupicele tuturor fara exceptii


"Cat asculti de Dumnezeu, atat asculta si Dumnezeu de tine"
Parintele Arsenie Boca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:


Buna dimineata!

Oana draga, dr. T e chiar irezistibil, a convins-o si pe Sheri...mult mai bine ca veti fi impreuna sa va tineti de urat prin saloane la Elias...daca il convingi pe T sa va opereze in aceeasi zi ( eu stiu ca opereaza doar o pacienta / zi ) chiar nu mai zic nimic, decat ! Si eu la FIV cu cine ma tin de manuta??Sunt convinsa ca vor fi fete de aici care vor face prin primavara,poate se va gasi cineva sa vina chiar la mister T pt FIV...?!

Fetele ( cele 8 ) care sunt in asteptare cum va simtiti, moralul e ok?Bafta multa !!!

Kora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Alexi, cred ca poti sa mergi la echo in a 21-22 zi de la ET, pe Lachi asa au chemat-o la echo.Ea a avut ET pe 1 decembrie , pe 12 a facut testul si pe 21 a chemat-o la echo.
Aniast , nu stiu cum or sa fie, stau cu inima cat un purice sa nu-mi gaseasca vreo chlamidie,ceva , ceva care sa ma intarzie

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Gina, felicitari mamicuto! Parca numai ieri ne-ai dat veste ca esti si uite ca acum iti tii fetita in brate. Ce frumos trebuie sa fie .

betty, sangerarile de la implantare nu apar la toate. Cam la 50% da si la 50% nu. Asa ca asta nu e nici o regula. Daca apar petele iti dai seama mai repede ca esti . Mult succes!

Carmen, ma bucur ca ai . Probabil e mai greu dar cu siguranta mai frumos.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Adelia, Andrada, Aniast, Betty, Cristina, Pis, Pussi, Teodoran (in ordine alfabetica ) Sa aveti parte numai de reusite. Pumnii mei sunt stransi pentru voi.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

GINA sa-ti traiasca bebelina,sa fie sanatoasa si sa va umple sufletele numai de bucurie si fericire.

ALEXI te poti duce la eco din ziua 21 dupa et.

CARMEN felicitari pt bebei,sa ai o sarcina usoara si la termen.

pt trupa celor"8" va tin pumnii fetelor sa veniti cu vesti bune,.

MOANA cu dr T sigur veti reusi si tu si SHERITA,eu va tin pumnii de pe acum,sa fie totul ok iar anul 2007 sa va aduca imensa bucurie de a fi mamici.multa bafta

LACHI maine o sa-ti vezi pt prima data la eco bebeii,sunt alaturi de tine si sper sa ne zici cum a fost.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISTINA38 spune:

Buna dimineta, fetelor!
Sunt la ceaiul de cafea si...stie aniast72 .
Cum stati cu starile si simptomele?
Eu de ieri am niste junghiuri in ovarul stang de-mi vine ... sa mor, pleca pana in picior, nu am idee ce poate fi, de bine...de rau...
alexi22, stai cuminte, totul va fi bine!
first carmen, sa fiti sanatosi, mult noroc sa fie, sarcina usoara, ai grija de VOI!!!

va sarut pe toate fetele si o zi usoara!!!

Ginuta, felicitari, abia astept sa-ti vad printesa, sa fiti sanatosi si...multa, multa, multa fericire!!!UN CRACIUN FERICIT!!!
Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

'Neata fetele!
Va pupic pentru sustinere,chiar imi prinde bine sa stiti!
Cristinici ma uitam pe lista de la inceput cu aspirantele,se pare ca noi doua cam batem recordul la ora actuala in ale fivului.Am si eu o curiozitate,am vazut ca ai facut 3 fivuri la Giulesti.Ti-au dat vreodata vreo explicatie in urma esecului?Sau au schimbat ceva in tratament sau procedura in sine de la un fiv la altul?Sau merg pe principiul:incerci pana reusesti sau pana te plictisesti??
In rest cu mine toate bune,nu simt nimic decat ca am dat in boala somnului de atata stat in pat,de azi am inceput sa misun prin casa ca deja sunt palida ca lamaia,nu m-a vazut soarele de mai bine de o saptamana.
Intepaturi de ovare am mai avut si eu,acum s-au rarit ,aproape ca nu mai exista.Alte simptome...ioc!
Ginuta nu am apucat sa te felicit inca,imi imaginez(si de cate ori o fac imi vine sa plang)cum e sa iti tii bebelusa in brate.Va doresc o viata plina de bucurii cu multa sanatate ,si tot ce-i mai bun pe lume!
Alexi felicitari din toata inima!
De Galuscuta imi pare rau,stiu cum e si stiu ca nici un cuvant nu tine loc de consolare!
Andreea cum stai?Esti cuminte?Simti ceva pe undeva?

Mergi la inceput