FIV 95

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

Nu stiu de ce am crezut ca aztazi veti face testul.Sunt cam ametita poate din cauza sarbatorilor.Oricum BAFTA MULTA CELOR DOUA MAINE SIGUR SUNTETI GRAVIDUTE!!!!!

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina28 spune:

AM SI EU O NEDUMERIRE CARE-I FAZA CU ANANASUL????AI VOIE SAU NU SA MANANCI IN TIMPUL TRATAMENTULUI PT FIV SI DUPA ET???

MADALINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Aniast, Adelia ma gandesc la voi si va tin pumnii. Sa veniti numai cu vesti bune maine de SF Stefan.
va pup cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Pentru ultimele doua reusite , Adelia si Aniast, ale anului 2006 va doresc pe maine o valoare uriasa.

teodoran, sper ca si valoarea hormonului tau de sarcina sa fii crescut mult.


Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Tinem pumnii pentru maine pentru Adelia, Aniast si Todorandaca mai este cazul.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

Dragele mele, nu am fost astazi sa-mi fac analiza. Am intrat in atmosfera sarbatorilor si am zis sa nu cumva sa-mi scric sarbatorile.
Maine cred ca-mi refac testul sau pe 28 dec, de fapt cum era si indicatia dnei dr.
Eu nu vreau sa par pesimista, dar asa am facut si data trecuta eram super bucuroasa si pana la urma s-a dovedit a fi un dezastru, de aceea pana nu stiu sigur, si nu-l vad eu la ecograf o sa fiu mai rezervata cu bucuria....Nu va suparati pe mine ca gandesc asa, dar nu vreau sa sufar mai rau.
Eu sper din tot sufletul sa creasca valoarea....in rest ma simt foarte bine, nu am nici un simptom, nimic, totul e ok.
Va pup cu drag si va multumesc din tot sufletul ca sunteti alaturi de mine.
Bafta multa fetelor care urmeaza sa faca testul saptamana asta.
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Teodoran stai linistita ca o sa fie bine. Pew 28 o sa sufar si eu cu tine. Ma duc sa imi repet rezultatul, mai ales ca nu prea m-am simtit bine.
Stie cineva la cate zile se face prima echo?
Aniast, Adelia ma rog ptr voi sa fie bine maine si sa veniti cu rezultate pozitive. Multa bafta



betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Kitta ne vedem pe 28? Eu o sa ajung in jur de 8:45. Mult succes cu tratamentul.

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

TEODORAN va fi bine o sa vezi.multa bafta!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Betty78mie mi-au spus sa fiu la 08.30. O sa fiu pe acolo.....Cum ne recunoastem ca nu avem poze pe net? Eu sunt blonda, nenatura :) par pana la umeri, posibil sa fie si in coada. Nu as putea spune de pe acum cu ce ma imbrac..., dar o sa o intreb eu pe Ioana cine este Sorana. Sper sa nu fiu in cabinet ca fac si eco, daca nu ma astepti putin....Eu voi fi pe 28.12 la a 4-a Diphereline, deci mai e ceva cale de batut....Multumesc mult de urari. Tu ai intrebat daca ti-ai facut all in one: adica +ICSI + AH? Normal, cica asa fac de-asta ar fi mai scump, ca procedura FIV include obligatoriu si pe acestea 2 ca sa fie sanse de reusita din start mai mari. Poate intrebi pe 28.12, te rog, daca nu uiti, asta pentru mai multa confirmare si linistea mea...

Mergi la inceput