Vine barza ? (33)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Ade bine ai venit E foarte posibil sa fie bebe, mai ales ca zici ca ai simptome Nu poti face testul la snge? Bhcg-ul? Iti spune sigur, sigur daca e sarcina Iti tin pumnii sa fie!


Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Buna fetele.
La mine nimic nou ,azi a 4 zi de intarziere,temp 36.9 si test am uitat sa cumpar

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

anca: tu n-ai avut o intarziere mare acum 2 luni, cumva?

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Da ,45 de zile......
Poate sa se repete?
Azi mi-a scazut temp la 36.7,nu cred ca mai sunt sanse.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

anca: stii ca o luna ovulezi cu ovarul stang, o luna cu ovarul drept si tot asa, alternativ. Si ma gandesc sa nu cumva sa ai probleme cu unul din ovare care nu ovuleaza adica cel de acum 2 luni si cel de luna asta. Pt ca la CM de 47 zile sunt sanse mici sa existe ovulatie. Iar luna asta iar este de serviciu ovarul de acum 2 luni...nu stiu ce sa zic...imi dau si eu cu parerea

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bubuleana cred ca ai dreptate,azi au venit uratii in Z 31...mergem la analize luna viitoare ..

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

eu azi Z 8, mai astept 4 zile si fac testele de ovulatie!!




vreau si eu un bebic!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_mol spune:

buna, sunt noua pe forum bine v-am gasit. Am si eu o intrebare, de exemplu am si cred ca peste 24 de ore s-a eliberat ovulu ca am avut dureri, se poate sa se prinda? CAt timp raman?
merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

anca: imi pare rau ca au venit uratii, dar totusi se pare ca ai ovulat luna aceasta, probabil in jur de Z17. Las' ca luna asta vei ovula cu ovarul cel mai bun care ovuleaza mai repede asa ca ai grija sa prestezi prin zilele Z10 - Z20. Ai sa vezi ca are sa ti se implineasca visul pana la urma

bubuleana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

elena_ mol: bine ai venit!! gigeii traiesc 2, 3 chiar si 5 zile in functie de cat de sanatosi sunt iti tin pumnii

bubuleana

Mergi la inceput