Vine barza ? (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Gina, multumim pentru noul capitol, sa speram ca va fi cu noroc pentru toate aspirantele optimiste de pe DC!

Temperaturile tale sunt cam mari, 38.1'C inseamna febra! Nu vreau sa te necajesc dar temperatura asta si junghiurile pot sa insemne si o raceala sau o infectie, ar fi bine totusi sa consulti un medic.

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Vio, fata!

Am aparut si eu, cu piciorul mai bine, fara uratzi care si-au cam facut de cap si cu o raceala pe cinste, imi curge nasul si ma doare rau capul. Dar imi revin eu.

Raportez: azi sunt Z8 si daca ar fi sa ma gandesc ca luna asta nu ma stresez ptr bebe din cauza ca vom fi pe drum spre Romania in ziua ovulatiei, ar fi chiar un dar de la DD sa fiu luna asta. Dar eu sunt optimista ptr ca nu se stie niciodata.
Pup toate fetele, si in special pe cele foarte dragi mie, stiu ele care sunt! Mi-a fost dor tare de voi si va tin pumnii sa fim cat mai multe luna asta. Iar daca pun mana pe barzutza, e vai si amar de ea, o aduc cu mine acasa si pentru voi.

Pupici.



Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Vio esti o dragutza dar eu mai am de asteptat!

Nana bine ca ai revenit! Uff ce bine ca ti-a trecut durerea! Ia sa te vad cum tzopai! Pai adu tu barzoiul pentru fetele astea si pastreaza pentru mine o pana s-o miros si io... ca la mine se lasa cu asteptare mare... offfffff


Ingeri asteapta cu nerabdare...o lumina puternica se aprinde in sufletul fiecaruia dintre noi. Este vremea unui nou inceput, unui nou drum plin de sperante, fericire si sentimente nobile. Vine Mos Craciun, acel batranel rumen care este binevoitor si nu uita pe nimeni. Doar pentru a ne aduce aminte sa nu uitam de noi insine si sufletele noaste!
O iarna frumoasa, plina de zambete!!!
Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliada spune:


Si eu pup fetele de craciun,si cat de curand sa fie cu bb,trebuie sa fie,chiar daca ne gandim la el mereu,eu cred ca nu se supara.....

"cere si ti-se va da",...asa zice DD,.....:)

pupicei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Off, lasa iubita, Biby, ca o sa o zmotocim bine si trebuie sa puna un si la noi in burtik. O sa vezi.


Nana, aspiranta la titlul de mamica!

In asteptarea lui !

Nunta noastra de vis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

fetele, o intrebare: am doua liniute, una putintel mai decolorata decat cea de test - Test Barza, sunt exact in ziua in care trebuia sa imi vina ciclul, am ameteli, mananc mult- ma rog, mai mult decat inainte si cu toate astea nu stiu daca sa dau frau bucuriei sau sa mai astept pana mai fac si al doilea, treilea test de sarcina. voi ce ziceti? sunt au ba?



Alexandra mare si Alexandra mica(10 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eu zic ca este bb si prietena mea a patit la fel si al 2 lea test a fost f clar,facut dimineata.
FELICITARI!!!!!!!!!!!!

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirella76 spune:

Felicitari!....Sa fie un bebe sanatos, sau poate mai multi...
Iata hai sa aduca mosul numai
pe burtici ca sa vina mosul si la mine






mirella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitzu37 spune:

Amik, e clar ca esti !!! Felicitari!!! Sa ai o sarcina usoara si un sanatos si frumos!!!

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Amik, felicitari pentru
sa ai parte de o sarcina usoara , o nastere rapida si un sanatos si frumos

Mergi la inceput