Vine barza ? (33)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eu sunt in Z27 din 26 si am dureri ca la CM.
Am inteles ca si la sarcina ai dureri exact ca la CM,deci la tine poate fii bb.
Iti tin pumnii

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Ancadragoman vorbesti serios ca daca e sarcina e posibil sa te doara ca inaintea venirii rusilor? Nu inseamna ca ai vre-o problema? Ca pe mine nu ma doare, dar simt asa un disconfort de parca acum urmeaza sa imi vina, si simt asta de vre-o doua zile. Mie teama ca o sa imi vina, desi sint in ziua 24 din 28. Nu mai am rabdare pina luni...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eu asa stiu...ce temp ai?


anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Azi dimineata aveam 37,2 si ieri tot asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Eu ascult la Protv international melodia "Dragodstea mea" (Holograf)si m-a bufnit plinsul, mi-e dor de familia mea de acasa. Nu mai vad bine tastele de la lacrimi De ce or da stia la tv melodii asa plingacioase?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danotino spune:

si eu stiu ca te doare ca la CM. am avut o sarcina in 2005 si ott asa am simtit, nu-mi faceam test ca asteptam sa-mi vina...din pacate s-a oprit din evolutie. dar parca nu ma durea asa oto timpul. anca te doare sau simti tot timpul? printeso, tu? tot asa? disconfortul e permanent?

danotino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Pai ideea e ca nu ma doare, dar imi simt ovarele sau nu stiu ce, intelegeti voi sper...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Anca cm e de 30-32 zile, nu am o data fixa. Ovulatia am avut-o in z17,deci cred ca va veni la 32 zile.Mai am de asteptat,dar ma intelegi,sunt nerabdatoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ysa26 spune:

Sunt putin suspicioasa pt k de luna trecuta ma dor sanii de parca am rani in ei si mi s-au umflat. Nu m-am ingrasat sa zici k d-aia au crescut,chiar am slabit vreo cateva kg. Nu k nu-mi plac k sunt mai mari, dar ma amagesc si eu putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AleDutulescu spune:



fetele, ajutoooor.

maine ar trebui sa vina uratii, desi sper sa nu o faca. ba ma doare burta de CM, ba ma lasa.

de obicei, cam cu o seara inainte, secretia devine rozalie. si daca ma spal atent, pot vedea si firicle de sange, semn ca maine vin uratii. asta seara... nimic. si parca acolo inauntru, e mai altfel. adik e mai inchis, mai moale. sa fie imaginatie??? TB este de dimineata 37.01.


Alexandra

Mergi la inceput