Vine barza ? (33)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Incearca sa stai linistita in pat, sa nu faci efort, si daca persista aceste pete-sangerari, mergi la medic neaparat.
Sanatate multa.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Ca fosta aspiranta la Odisee si viitoare mamica va doresc ca Mosul sa va aduca UN BEBELUS!

15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Chiquitita multumim din suflet!
Sa dea Dumnezeu sa ai o sarcina cat mai usoara in continuare si un bebe sanatos!!!



CRACIUNUL APRINDE LUMINA DIN SUFLETELE NOASTRE!
CRACIUN FERICIT!

Mirela
www.snugglepie.com/ezb/692306.png" target="_blank">Vine Craciunul! www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20961/" target="_blank">Praying for a miracle!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pmihaela spune:

Fetelor, vestile sunt proaste...
Oricum multumesc pentru sustinere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Miha imi pare rau.
Pupici

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Chiquitita iti multumim mult de tot ca te gandesti la noi!!! Pupici pe burtica!
Miha... imi pare rau iubita! Trebuie sa fii optimista. Z1 = o noua speranta!


Ingeri asteapta cu nerabdare...o lumina puternica se aprinde in sufletul fiecaruia dintre noi. Este vremea unui nou inceput, unui nou drum plin de sperante, fericire si sentimente nobile. Vine Mos Craciun, acel batranel rumen care este binevoitor si nu uita pe nimeni. Doar pentru a ne aduce aminte sa nu uitam de noi insine si sufletele noaste!
O iarna frumoasa, plina de zambete!!!
Biby

In asteptarea...www.justmommies.com/tickers/pic/ttc/20842/.png" target="_blank">fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Buna fetelor am citit toate capitolele de pana acum si aproape va cunosc...incerc de 4 ani sa raman insarcinata ....luna asta sunt ziua 24 CM si am prestat indeajuns de mult si totusi TB stagneaza la 36,7 36,8 pe parcursul zilei am 37,5-37,8 adica nu mai inteleg nimic....simptome am luna de luna si nimic....teste am facut tot luna de luna si am tinut 6 luni tratament de stimulare intensiv 2 ova-mit 5 zile si din ziua 16 utragestan ovule acum sunt luna a doua de pauza intre tratamentele de stimulare si iau branca ursului ca nu strica zic eu....si astept sa vad am avut niste dureri de ovare ...sunt balonata....am 2 teste in dulap si astept ziua 28. CM al meu e de 30 de zile de regula dar nu stiu ce sa zic....sper sa vina Mosul la mine anul asta cu II liniute.


pe toate si sa ne vedem la odisee cat mai repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bine ai venit printre noi si iti doresc sa fugi repede la odisee.
Intra la Aspirante optimiste.
Pupici.

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Smaddy spune:

Multumesc pentru primire .....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Smaddy, bine ai venit si sa dea DD sa se infaptuiasca minunea si sa ne anunti ca ti-a adus mosul un . Te
Chiquita, multumesc din suflet pentru urare, asta da urare, mi-a placut tare mult. Pupici pe burtik.

Nici o barzutza nu se mai arata la orizont? Iar s-a speriat de noi? Offff


Nana, aspiranta la titlul de mamica!
In asteptarea lui !
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput