Informatii utile IASI (2)

Informatii utile IASI (2) | Autor: Adrriana

Link direct la acest mesaj

Buna...Cunoasteti un medic endocrinolog bun din Iasi?...As dori sa fac analize hormonale si la tiroida...si nu am un doctor bun care sa-mi dea un tratament...multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Eu am fost si ti-as recomanda-o pe dra dr. Vulpoi..e un medic cu experienta.Am facut analize pentru o eventuala tiroida anul trecut la ea..



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrriana spune:

kriss79,imi poti spune unde are cabinet?...eventual un numar de telefon pentru programare?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

M-am uitat prin agende,dar nu gasesc nr. de tel..aveam un mobil oricum din partea cuiva...O gasesti la Clinica de Endocrinologie de la Spiridon..a, si vezi ca e domnisoara si tine la asta:)cel putin era..



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006)

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

E bine pregatita,dr Vulpoi,dar in ultimul timp ,am auzit ca i s-au cam urcat fumurile... Si Dr Branisteanu,de la aceeasi clinica e bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annaa spune:

Eu am fost acum doi ani la Dr.GALASEANU, spitalul Sf. Spiridon.
E destul de receptiva, plus ca mia facut internare pentru 2 zile si mia facut toate analizele in spital, si ce a crezut ca nu este in ordine ma pus sa le mai repet din nou.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrriana spune:

Va multumesc pentru raspunsuri,dar eu as dori un cabinet particular,nu mai vreau sa umblu prin spitale...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annaa spune:

quote:
Originally posted by Adrriana

Va multumesc pentru raspunsuri,dar eu as dori un cabinet particular,nu mai vreau sa umblu prin spitale...

Adriana


Prof Dr.GALASEANU CORINA are si cabinet particular, chiar in stanga spitalului spiridon, unde e si un laborator de analize.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns punca1976 spune:

Ceau...eu sunt din iasi..dar nu stiu nici un medic bun endocrinolog.
Dar tu mi-ai dat o idee..pt ca eu totdeauna imi faceam analizele hormonale date de ginecolog. Nu m-am gindit ca si endocrinologul poate da analize hormonale....
Stiu in scimb o dr f buna , ginecologa..daca vrei sa imi spui...
Sanatate si bafta!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

pentru ca avem mai multe subiecte unde se discuta despre IASI, voi schimba titlul acestui subiect si voi copia toate mesajele in acest topic. cred ca va fi si mai usor pentru voi, fetele din Iasi, sa cautati si sa gasiti informatii utile. multumesc

am mai avut un subiect cu aceeasi tema:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=79476&whichpage=2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

initial postat de punca1976

nou venit


Membru din:14/06/2005



Romania
iasi
10 Posts
NE-MODERATE!!!
--------------------------------------------------------------------------------

Salut fetelor!!
Este cineva dintre voi pacienta doamnei dr SASH CARMINA, din IASI, de la spitalul CUZA VODA?
As dori sa-mi impartasiti din experienta voastra cu doamna dr.....
Multumesc...si pupici..

Mergi la inceput