Cabinet-Cezara Bucur

Cabinet-Cezara Bucur | Autor: adelamaria

Link direct la acest mesaj

Ma poate cineva ajuta cu informatii despre cabinetul Dr. Cezara Bucur? Am sunat azi la CMU sa fac o programare la dumneaei si mi s-a spus ca nu mai lucreaza acolo, ca si-a deschis un cabinet. Am tot cautat pe net, dar n-am gasit nimic.
Va rog, daca aveti un numar de telefon sau o adresa sa-mi spuneti si mie. Imi doresc tare mult sa ajung la o consultatie...
Stiu ca lucreaza si la Giulesti, dar nu prea vreau sa merg acolo...

Multumesc!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris.do spune:

Draga mea eu am nr. de la MEDICAL CENTER DACIA, care este cabinetul dansei si al sotului : 0212115405.Este pe b-dul Dacia la nr. 101, ap 1, si este super. O consultatie costa in jur de 1.000.000. Sper sa-ti fie de folos!
Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

cris.do - dar Cezara mai lucreaza la Giulesti?? Eu am nascut cu ea anul asta si mi-a monitorizat toata sarcina. Este super si as vrea ca la anul sa raman din nou insarcinata si tot la dansa sa merg...

Roxana si Catalin (5 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelamaria spune:

Cris, multumesc frumos pentru informatii! Voi suna pentru o programare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.do spune:

Roxana eu stiam ca este si la Giulesti si nu cred ca nu ar mai fi acolo. Sa-ti traiasca bebelusul si daca tot ti-a placut de dansa pastreaza legatura!
Adelamariacu placere! Sa-ti fie de folos!
Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

adelamaria numarul de telefon de la cabinetul particular al dr. Cezara este: 0766 536 553 si raspunde asistenta Ani. Ea te poate ghida catre adresa cabinetului.
Si eu sunt pacienta dr. Cezara.
Iti urez multa bafta.
Micky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelamaria spune:

Micky, multumesc, mi-am notat! Am sunat pe fix si am facut o programare...dar abia in ianuarie 2007 ...Poate o sa incerc sa ajung si la Giulesti pana la urma...mi se pare atat de mult pana in ianuarie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Mai este cineva pacienta dr Bucur? Tot incerc sa o caut insa nu raspunde nici la cabinet nici pe tel personal...oare o fi in concediu??

Roxana si Catalin (5 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

eu sunt pacienta doamnei dr. Bucur. nu o gasesti pt ca e plecata din tara la o Conferinta, pana pe 5 iulie, parca.

andreea

...daca viata ti-a dat lamai... fa limonada!...

http://tt.lilypie.com/JUibm7.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Merci Andreea!

Roxana si Catalin (5 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andriushca spune:

in concediu va fi in august, cu placere!

andreea

...daca viata ti-a dat lamai... fa limonada!...

http://tt.lilypie.com/JUibm7.png

Mergi la inceput