FIV 94

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aniast72 spune:

adelia_alin, eu beau o cafelutza normala cu lapte dimineata, ma gandesc ca nu afecteaza...probabil ca afecteaza excesul de cafea...
Pai da, ti-a plecat sotul si te-ai destrabalat...ai facut dus. Maine poimaine o sa vrei la disco
Lasa gandurile in pace ca nu sunt bune. Am inventat ieri un tratament...ia si dezleaga integrame...multe si cat mai usoare. Tii mintea ocupata si ai multumirea sufleteasca a lucrului bine facut.
Pupici si relaxare usoara.

Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

va tin pumnii stransii!!stransii!!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Adelia multa bafta si tie!! Care e treaba cu dusul? Mie mi-a spus doctorul ca nu ai voie sa faci dus cu apa fierbinta sau rece, dar poti sa faci linistita dus cu apa putin mai calduta decat temperatura corpului. In ce priveste cafeaua nu am mai baut deloc, dar am baut ceva ceai verde. Acum nu stiu cat de buna este alegerea. Am mai mancat din cand in cand o patratica de ciocolata ca acum nu o sa stau sa salivez in fata ei? Mi-am mai permis sa mai mananc din cand in cand si cate o bomboana Rum - Cocos.

Va pup pe toate

betty78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

daca tot ati intrat la capitolul cafea si ciocolata ...va spun si eu. In fiecare zi am baut cafea decofeinizata o cana...si ciocolata am mancat am avut o pofta de dulce....Cu dusul..se face dus si nu baie in cada si cu apa calduta nu fierbinte sau rece..Asa ca pentru urmatoarele luni fara baie cu spume si figuri

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

eu una nu am baut cafea, de obicei eram o mare bautoare dar acum daca stau acasa si nu ma duc la servici nu am simtit nevoia.Am stranutat de cateva ori....Asta sigur nu le face bine bb-ilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Teodoran, sanatate !!Bea mult ceai caldut cu multa lamaie si miere, cat vrei tu de dulce.Ceaiul de musetel combinat cu tei nu cred ca-ti face rau.In felul asta iti asiguri si hidratarea de 2l de lichide pe zi.

Fetelor va tin pumnii stransi sa veniti cu vesti bune la sfarsitul saptamani.

Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Betty78ajuta-ma te rog cu un alt numar de telefon de la depozit POLISANO. Ce mia-i dat este fax (adica 2006648!)! Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_72 spune:

Fetelor ...
Stie cineva ceva de Gina si Ingeras ?



Ella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodoran spune:

uita-te pe www.polisano.ro ei au depozitul central in sibiu. Dar ce ai nevoie de la ei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Pai eu dupa atatea esecuri acuma am ajuns sa suflu si in iaurt,vorba aceea.As fi in stare sa stau fara dus,fara cafea,fara ciocolata si noua luni daca as sti ca e cheia succesului.Problema e ca daca scap la ciocolata greu ma mai opresti si stiti ca da agitatie,cafeaua e idem,dar m-am gandit ca daca e fara cofeina e ok,iar cu dusul mie cam toti medicii mi-au zis ca vreo 2-3 zile sa evit.Dar azi era a 5a zi asa ca...si chiar ca mi-am facut de cap ca mi-a plecat sotul.Ca el nici azi nu m-ar fi lasat.
Andreea nu cred ca o cafea pe zi dauneaza,dar vezi ca tu o combini si cu tigara.Asa ca fii cuminte si lasa-le!
Nu stiu daca ceaiul verde e tocmai indicat.Dupa mintea mea!Iar cu stranutatul m-am abtinut si eu cat am putut,dar tot m-a mai luat prin surprindere cate unul.
Fug iar in pat,ca ma invart prin casa de vreo jumatate de ora.
Va pup

Mergi la inceput