Aspirante optimiste >20 ani (19)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

salutare fetele! La multi ani Nicoletelor, Nicolailor, Nicolelor, etc!

Eu sunt putin in butoi, acum vreo cateva zile am avut pete maronii, nu curge mult insa de ajuns sa stiu ca in cateva zile vin uratii, asa a fost si luna trecuta. Ce ma enerveaza sunt dereglarile, adica ma trezesc cu sangerari in ziua 20 , 21 si nu stiu ce se intampla. Am intrat asa intr-o stare ca ma intreb daca totusi vreau cu adevarat bebe, adica am un baiat (obtinut tot f greu insa a meritat) iar acum am ajuns ca mi se ia de sex, pasiunea cu sotul meu dispare...stiti si voi.

Oare e bine sa ne distrugem asa?

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Luna, acum in ce zi esti si in ce zile ai avut pete, ca si eu ma confrunt cu pete maronii de la CM trecut incoace. si nu mai fi suparici, iesi din butoi ca viata e frumoasa, vin acusi sarbatorile pline de magie . Si eu astept uratii dar m-am decis sa le fac in ciuda si sa-i intampin cu zambetul pe buze

------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

pai tocmai asta e ideea luna...sa incercam sa ne mai distantam de stresul asta nenorocit, sa nu ajungem sa facem fortati ca sa facem bebe...ca piere tot romantismul...
asa ca haideti fetele sa incercam sa facem dragoste cu sotii nostri asa ca-n tinerete, cand nu ne gandeam la copii...cand ne gandeam doar la pasiunea depusa acolo...si la cat de bine e sa fii cu el...sa vedeti ce frumos o sa fie...
si stiti care e chestia cu bebe, nu? bebelusii inseamna fructul dragostei dintre parinti..deci haideti sa facem dragoste si nu sex in ziua x, la ora x, in pozitia x...
si asa nu inrautatim relatiile cu sotul..si poate vazand atata dragoste, bebicul zice...sa ma duc si eu la mami si la tati, ca uite cat se iubesc...au atata dragoste de daruit incat ma duc sa iau si eu o felie!

pupici!



Ne straduim pt


Nunta noastra!

Nepotelul meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Fetelor aveti dreptate, sincer eu nici nu ma grabesc, am zis sa vina cand o vrea Dumnezeu insa cand vezi ca te apropii de ovulatie parca iti pare rau sa nu sari pe el ca cine stie poate iese... Si e de ajunsa sa faci o data prostioare fara chef ca dupa aia parca mereu n-ai chef...

Luna asta am reusit sa cam uit ce zi sunt, acum sunt cam 23-24 (anca stie mai bine ) deci astept uratii, si mi-e groaza ca sambata am o petrecere (la serviciu la sot) si tb sa arat ca o "duamna" si sigur voi fi cu probleme si ma voi simti oribil...

Dar las' ca vine Mosu' ala gras si ma inveselesc rapid...

Va pup fetele!!

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Luna noroc cu mine,24

anca
poze nunta
Incercari bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Anca


toate fetele!

Olivia tie cand trebuie sa-ti soseasca uratii?

www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Luna eu sunt Z26 din 26 asa ca azi, maine sosesc
Si eu trebuie sa merg la o petrecere, vineri, si e tare nasol cu rusii dupa mine dar na, n-am incotro.
Deci tu petele le-ai avut in aceleasi zile ca luna trecuta, ca daca nu, poate sunt de la implantare.

------------------------
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."
Eu si sotiorul meu iubit
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Olivia eu la prima sarcina am avut acele pete de implantare si nu stiu cum insa am stiut ce sunt, in momentul in care le vezi, stii ca alea sunt...Iar acum stiu ca nu sunt acele pete, insa cine stie, pana nu vedem rusii prezenti poate....



www.alina-jaime.co.uk/main.php" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Luna eu am avut in Z19 asa o pata bejulie,dar in cantitate f mica.

anca
poze nunta
Incercari bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_r spune:

fetelor,am tras o cearta zdravana cu sotul meu.am spus ca luna asta luam pauza si el nimic, nu intelege.cred ca ii este frica de varsta,are 37 ani si nu vrea sa-l faca pe-al doilea la 40.de gura lui m-am programat la doctor,poate sa ma primeasca abia pe 14,ar
insemna Z10,poate vede si daca ovulez.

http://tt.lilypie.com/DT-7p2.png
oana si matei(12 NOV.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/oana_r_76/my_photos

Mergi la inceput