Oligospermie(26)- putini da'(ne)buni!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

mirelusha... .Mosh Craciun sa-ti indeplineasca toate dorintele ! Bine ai revenit pe la noi prin gasca !
In legatura cu intrebarea ta... nu stiu ce raspuns sa-ti dau... eu ma tot plimb de la unul la altul fara sa ma opresc la cineva anume!
E buna ideea lui miki-miki cu mailul pt. Dracea insa nush cat timp va avea ea pt. consultatie..tratament..etc... doar sa o cauti la cab. privat...si pt. asta cred ca dureaza ceva programarea!Mai am o varianta... primul meu dr. ginec. care a reglat CM-ul mai multor tipe sau a readus CM-ul unot fete care nu au avut niciodata asa ceva ... are adresa de mail...( el lucreaza la Spit. Constantin si Elena - fostul Spit. Titan).Preturile nu sunt f. mari...ii expui problema in mail...si vezi ce raspuns iti da! Bafta!
silviupredoi@medicina-materno-fetala.ro

dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Barbye, te rog sa ma crezi ca n-am mai zambit de mult, dar acum am facut-o cu ochii umezi.Draga de tine.Toate razele din lume sa vina catre tine caci noi mai putem astepta si sa-ti aduca ce vrei tu mai mult.Nici nu-ti dai seama ce valuri de simpatie starnesti cand scrii cate un rand si ce puteri ne dai de a nu renunta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

uite ca a aparut raza noastra "barbye"
bine ai revenit fatooo
ne era dorrr de tine,,te pup!!
greule chiar sunt..si sper din tot sufletul sa gasesc eu raza aceea si sa ti'o trimit tie..dai de baut?
va pupacesc pe toate..mii dor de discutiile noastre..mii dor de voi toti..toate,,
luli ma gandesc la tine..sunt convinsa ca din cand in cand nu rezisti tentatiei si tot mai bagi un ochi..
Natashicooo si de tine mama!!!!
mii dor de oligo cei vechii...miii dorrrrr..

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns garro spune:

Barbye, eu am intrat pe forum dupa accidentul tau si toate fetele vorbeau de tine,se rugau la DUMNEZEU pt. tine.Fara sa te cunosc, eram curioasa sa vad ce vesti mai citesc despre tine.M-am rugat pt tint,DUMNEZEU te iubeste,iar pasii tai daca lipsesc de pe zapada inseamna ca DUMNEZEU pe poarta in brate.Numai EL ne stie drumul in viata.Te iubesc mult si faptul ca ne scrii ,ne face sa nu ne mai gandim la problemele noastre ci la puterea ta de a merge mai departe.Sa ai SARBATORI SENINE SI CEL MAI FRUMOS BRAD LUMINAT!Te pupa garro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greuceanu spune:

Liana, vom negocia dupa ce postezi poza cu testul cu doua liniutze.Dau de baut ce vrei, mai putin branca ( asta n-o dau orice ar fi).Dar de fapt ar trebui sa dai tu.Mult succes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

asa e greule io dau de baut ca o gasesc..tu dai de baut ca ti'o trimit si ce negociere?? gataa am zis!!! am zis!!!vorba moldovencei

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titelu spune:

Noi venim cu o veste care ne-a surprins si pe noi.Se pare ca bogdanel v-a avea un fratior sau surioara,vom repeta testul sa fim siguri.
http://community.webshots.com/user/titelu100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Yeeee, Titelu'!!!!!! Chiar ca esti cel mai tare oligospermist!Bravo!Felicitari!Asa vesti mai vrem!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Felicitari Titelu. Ne dai noi sperante.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Titelu
Suuuper veste ne-ai dat! Ai un copil superb...felicitari din toata inima ! Sunteti un exemplu demn de urmat!Peste 9 luni sa va dea DD un fratior sau o surioara sanatos/ sanatoasa pt. Bogdanel care sa va lumineze viata a doua oara! Inca o data... mii de felicitari!

dany

Mergi la inceput