Produse Capra Nera

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pisu_bun spune:

Si eu folosesc produsele si mi se par super!!! Masca de par nu mi s pare minunata insa am un sampon pe care il folosesc de foarteee mult timp...cred ca de un an si nu l-am mai schimbat..inca imi merge perfect!! Mai ales pentru pielea mea care sufera de...sebopsoriazis. Pentru aceasta afectiune si probleme merge la fel de bine si apa concentrata....si am avut masca cu namol care curata foarteee bine.
Tata a avut sosetele cu fir de argint si sunt cele mai rezistente pe care le-a avut vreodata.
Eu am lenjerie cu firicel de argint si se comporta foarteee bine si ei spun ca sunt si antimicrobiene sau ceva de genul...
Am o perna absolut superba...moale si subtire numai buna sa nu-ti rupi gatul..
Iar lavetele si carpitele de ochelari sterg perfect...chiar nu e nevoie de produse de curatat.
Asta da reclama nu gluma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

curat reclama


noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

chiar ca-i reclama pura
nu-i frumos deloc mai fetelor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisu_bun spune:

Pai acum sa ma apar si eu putin....eu nu-s reprezentant insa va spun ce-mi place mie si ce-mi merge datorita pielii cu probleme :) Ma gandesc k e util sa va impartasesc experienta proprie ;) Pup, aveti grija de voi inainte se sarbatori si nu numai!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina86 spune:

Am folosit si eu acum multa vreme aceste produse, am fost f. multumita de ele, pacat ca acum nu mai am deunde cumpara.
http://www.capranera.ro/desprenoi.htm aceasta este adresa care am gasit-o pana acum, nu stiu daca se poate cumpara de aici sau trebuie sa iei legatura cu un reprezentant vanzari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Angelique, vreau si eu nr de tel al unui reprezentant din Cta, sau al tau daca devii tu reprezentant

noi

Mergi la inceput