Loc de intalnire al vechilor aspirante - cap.5

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Ia uite ce ne adunaram.

Androixo, sunt la Relatii Internationale. Nu e tocmai ce-mi place, dar pe asta sigur o termin.

Danadana, ia uite ce baieti draguti aici. Filip, Bobitzuca...ce zici? Cu cine te incuscresti?


Sa aveti o zi buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Usor, usor,parca va scot din barlog.
Madyn, sa-ti traiasca flacaul, chiar ca seamana cu tine.
Androix, creste burticuta?ceva poze vedem si noi?vreau sa-l vad si pe Filip cat a mai crescut, unde ai ascuns pozele?
dandanuta mamica tanara si frumoasa,ce mai faci, ca pe tine chiar nu te-am mai vazut de un car de vreme.
Sorina,Relyasi voua si la toate fetele fara deosebire.
Cine vine la o bataie cu bulgari cu mine?

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Shehe felicitari!!! Sarcina usoara si bebe sanatos! Ce mult ma bucur ca ai reusit!

Fetelor eu caut o secretara , dar se pare ca functia asta e pe cale de disparitie! N-o sa va vina sa credeti dar nu reusesc sa gasesc!

Ma bucur ca am intrat azi si am vazut ca ati scris destul de multe si astfel am reusit sa mai aflu vesti despre voi!
Madyn, bebe e o dulceata!

Ancuto sa stii ca imi functioneaza toate telefoanele!

lachi 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana p. spune:

Shehe, felicitari!! Sa ai parte de un bebelus sanatos!!

Eu va invit la mare , ca este soare si frumos, cam bate putin vantul azi, dar in rest e bine, asa ca va astept la la intalnire daca la capitala nu vreti.


Dana
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

danap
lachi-ici pe burtic.Ce mai face lachi?

sa stiti ca am sa scriu in fiecare zi, chit ca va dau doar floricele, dar am sa mentin subiectul pe prima pg, poate asa va indurati sa scrieti mai des.Hai mai fetele, unde ati disparut, unde e otimismul de alta data?
AM intrat si eu pe la aspirante > 20, e acolo o agitaie, mama , mama, da din pacate eu nu stiu pe nimeni pe acolo si tot cu fetele mele ma simt bine.

prima-ricica
"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Bine punctat Tumpi ! Si mai pune-o si tu de o intilneala, ashea de la distanta, mai mobilizeaza fetele! Hai ca pina se termina sesiunea Ancutzei mai treaca-mearga dar dupa .... nu mai exista scuze ...

Aaaa, Dana p, hai ca venim si la mare, dar nu ne mai ne astepti tu vreo 4-5 luni???

Lachi cauta functia de "asistent manager" poate asa o sa ai mai mult noroc. Ce trebuie sa stie sa faca? Si ce oferi? Pupici pt. !






si Mihai Nicolae - My little treasure (01 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

La cererea publicului spectator www.dropshots.com/Filipete" target="_blank">pozici cu Filipete si ratacita o poza cu burta printre cele in care Mihai facea bradul de craciun. Dar maine am convocat o sesiune foto ca ma rog de el de cateva zile si mi-a promis ca maine ma pozeaza in toate pozitiile. Tumpi

Da Lachi, eu sunt secretara de profesie dar acum sunt in pauza de facut/crescut copii. Si de facut studii ca si eu sunt studenta si hotarata sa termin facultatea asta (Anca te inteleg perfect) si sunt tare curioasa cat se ofera pe bune acum pentru un job ca asta. Da-ne si noua mai multe detalii: ce tre sa stie si ce tre sa faca si cat esti dispusa s-o platesti.

Andreea mamica lui Filip Stefan
bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Androixo sa-ti traiasca frumusetea! Io votez cu tati, adika parca seamana mai mult cu tati! Nu ma !

Gagici, deshteptareaaaaa!!!




si Mihai Nicolae - My little treasure (01 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

MADY....'neata!!!
m-am trezit yo! desi aici sunt ca nuca-n perete...ziceam sa nu te las singurica
pupici pt Mihaita
si pt fetele toate
Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Venii!

L-am pus pe consort la cura cu branca,a suta mia oarace rupeam patu pana acu,sa vedeti d'acu....

Nu's daca stiti,aseara a nascut TERBITZA,are o fetita de 3100Sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea!

O sa am io net curand si sa vedeti atunci stres!

pup iu

"La vita e bella"
poze
marea inghetata

Mergi la inceput