Loc de intalnire al vechilor aspirante - cap.5

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Fie ca aroma de brad, colindele, cozonacul cald si mirosul de iarna sa va umple inimile de bucurie, sufletele de liniste si viata de impliniri !!


Craciun Fericit!



"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

thea_m felicitaaari!!!! Cel mai frumos cadou de la Mos Craciun! Sa ai o sarcina usoara si un bebe (sau doi) sanatosi!



si Mihai Nicolae - my little treasure (1 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

thea_m, felicitari si sarcina usoara, asta da cadou de mos.
Sper sa mai vina fete cu astfel de vesti..

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Si eu vin sa va urez Craciun fericit si numai impliniri, sanatate si zile senine.
Va citesc atunci cand mai am timp, si sunt alaturi de fiecare reusita a voastra.
Numai bine va dorim, noi,
o fost aspiranta, aime si puiul ei de 2 anisori, deja, vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Thea m felicitari!!! Ma bucur mult de tot pentru tine! Pai inseamna ca le-am executat cam in acelasi timp si ne intalnim la mamici de august!

Fetelor, UN AN NOU PLIN DE BUCURII SI IMPLINIRI VA DORESC!!!

Multumesc pentru felicitari dragele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardit spune:

mi-a zis danadanutza ca ma bate daca intru si nu intru pa subjectul asta!!! da nu stiam de el, ka am intrat acu'2 zile si am intrat la optimiste... si ce sa va zic nu recunosteam pe nime', fetze noi noi.. uff

mey dragelor ce ma bucura ca uite gascha veche are in proportie de.. 90% bb-i, asa ca sa-i dau din nou bataie, nu? ai ca m-am intors pa metereze mey! ma primiti?

va doresc un an iexcelent si plin de bucurie


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sorina7 spune:

ioi ioi si iara ioi !!! nu imi cred "urechilor" ! lume noua si in acelasi timp veche ! care ma face sa mai ies un pic din barlog...Arditzeluuuuuu...bine ai revenit ! ...as fi preferat sa vii si tu cu un anunt de gemeni, dar ala urmeaza mintenas cum se zice pe la noi... ma bucur tare mult sa te "vad" ...ce mai faci, cum mai esti, ce mai zici ?

Teo draga mea, inca odata felicitari, tare m-am bucurat !!!

va doresc tuturor un An Nou cu sanatate, fericire si numai impliniri, pe toate planurile !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardit spune:

mey sorinuke, promit solemn sa viu cu 2 da' nu jemeni, re! unu prin fiv fara stimiulare si unu prin adoptzie! combinata alpina mey! sti ca mie-mi plac lucrurile komplicate

pup iu scumpa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

uaaaaaauuuuu
Ardit, chiar ca nu-mi cred okilor! Pupici, sa-ti iasa lucrurile alea complicate asa cum vrei! Bine te-ai intors!

Andreea mamica lui Filip Stefan
bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

doamnee ce bine ca te-ai intors ardit!!!! tare dor ne-a fost de tine, tare ti-am simtit lipsa! sa nu mai pleci!
An nou fericit!

Mergi la inceput