Superpacientele visatoare si gravidutedr.Moisa

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

betycaaanoastra draga..a pasit pe drumul lung increzatoare in fortele ei..chiar daca s'a mai impiedicat de cateva gropi in drumul ei..a reusit sa sa se ridice si sa mearga mai departe..si ne'a repetet intru'na...".CREDETI IN VISUL VOSTRU!.nu renuntati..."
ea asa a facut si acum a devenit mamicaaa a nascut o printzesa minunata
Sa'ti traisca betycooo...pushul tau te iubeste mult..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Felicitari Bety!Ana Maria sa va aduca multa lumina in suflet si sarbatori FERICITE!!!!!!1Ia uite ca si Madana are o Bianca Andree!Super! Sa aveti numai zile frumoase alaturi de ea!

ciresica de pe tort

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Dragile mele moisici am intrat sa va urez sarbatori frumoase, asa, ca sufletele voastre, sa aveti parte numai de liniste, fericire si tot ce este mai bun pe lume, iar Domnul sa va aduca in noul an tot ce va doriti.
Si, spre sfarsit, pentru a va face sarbatorile atat de frumoase pe cat vor fi si ale mele, vreau sa impartasesc cu voi bucuria de a fi . Da, ati vazut bine: sunt graviduta si voi fi o fericita mamica!
Nu am intrat sa va tin la curent, dar am facut un FIV, reusit, iar acum va scrie o foarte fericita moisica care isi doreste sa va ia cat mai repede la " Odisee" pe toate cele care inca nu ati ajuns acolo.
Si pentru ca, pana pe 27 decembrie nu voi mai intra pe forum, va urez tuturor, aspirante, gravidute, mamici sau prietene ale moisicilor sa aveti parte de un an asa cam a fost anul 2006 pentru mine si va transmit ca va iubesc si ca va multumesc ca mi-ati fost alaturi in clipele grele. Mereu voi intra sa vad ce mai fac moisicile mele dragi!
CRACIUN FERICIT! LA MULTI ANI!

Teodora

Poze

Aniversare 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

thea_m felicitari, ma bucur nespus de mult pentru tine. Sa ai grija de samburelul tau si de burtica, sa nu faci efort, bai fierbinti si nimic din ce crezi ca ti-ar putea face rau.
Te pup si sa auzim numai de bine
Fetelor va pup pe toate si va doresc sarbatori fericite


gabi

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

daaaa plang dar sunt lacrimi de fericireeee TEOMA BUCUR MULT DE TOT..FELICITARIII!!!!sa ai o sarcina usoara si un bebe minunat

.....Fie ca sarbatoarea Craciunului sa va umple sufletul de bucurie,sa va aduca pace si liniste in suflet,iar lumina lui minunata sa va lumineze in continuare pasii in viata.
CRACIUN FERICIT!!!!
va iubesccc moisicilorrrr!!!


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Va urez sa aveti parte de Un Craciun DE VIS, plin de bucurii, caldura, liniste si voie buna, iar Mosul sa va aduca cel mai de pret cadou pe care il doriti! Teo, ma bucur ca Mosul deja ti l-a adus pe bb in burtik!

am facut 30 de ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns thea_m spune:

Dragi moisici, va urez LA MULT ANI, un nou an plin de impliniri si la fel de bun pe cat l-am avut eu.
Pentru aspirante: sa nu va pierdeti niciodata speranta pentru ca, intr-adevar, exista un timp pentru fiecare si veti avea parte si voi de bucuria de a fi graviduta si apoi mamica!
Pentru gravidute: sa va bucurati de fiecare clipa din aceasta perioada minunata chiar daca uneori nu va simtiti prea bine si lunile de sarcina ramase sa decurga bine pana va veti tine comorile in brate.
Pentru mamici: sa va traiasca puiutii si sa va bucure cu fiecare privire si fiecare zambet.
Despre mine...va amintiti cand va spuneam ca eu voi reusi doar prin FIV si voi avea gemeni? Ei, Doamne-Doamne m-a ascultat si pe 28 decembrie am avut imensa bucurie sa vad la eco doi samburei. Pe 9 ianuarie sper sa le aud si inimioarele.
Pentru voi, dragele mele, va doresc din suflet fericirea pe care o traieste fiecare graviduta!

Teodora

Poze

Aniversare 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

super vestea thea_m ca vei avea 2 samburei. Sa le dea DD putere sa creasca mari si sanatosi. Tin pumnii de pe acum ca pe 9 sa le auzi inimioarele la amandoi. Cred ca esti in extaz. Te pup, sarcina usoara
Si voua fetelor, un an mult mai bun si cu impliniri va doresc

gabi

20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aileene spune:

Tuturor fetelor doresc din suflet un AN NOU FERICIT si un calduros si sincer LA MULTI ANI 2007 !
Ce bucuroasa sunt , nu-mi vine sa cred THEA ai reusiiiiiiiiiit in sfarsit ! Whoaoooooooo ce veste minunata , BRAVO BRAVO BRAVO ma bucur enorm de mult ptr aceasta veste formidabila , D.D. te-a ascultata in sfarsit si ti-a adus fericirea ! Nu-mi incap in piele de fericire ptr tine ! Sa dea Domnu' sa porti sanatoasa sarcina pana la capat si sa-ti strangi cei doi ingerasi atat de doriti in bratele tale pline de mult dor in asteptarea lor ! Extraordinar , FELICITARI !!! cu mult drag o mamicuta curajoasa si o burticuta cu 2 samburei ca sa creasca mari , sanatosi si cu un suflet cald ca si cel al mamicutei lor ! Asta da veste buna ptr un inceput de an !!! Sa stii ca si eu asa am simtit ca doar prin FIV voi putea realiza visul meu de-a avea un bb vreoadata si ca si tine , am avut doi , doar ca unul singur se prinsese bine de tot ! Oricum imi repet mereu ca e cel mai bun ...! Sa dea D-zeu sa fie bine !
Am aflat in acelasi timp de Bety care devenise mamicuta intre timp si caruia doresc tot binele din lume , e f ocupata si o intelegem e ptr o cauza buna ! Bunvenit micutei Ana Maria si multa sanatate si bucurii in viat si mult noroc !
-utelor le doresc in continuare o sarcina frumoasa fara probleme si o nastere cand va fi sa fie tare usoara si un sanatos si mancacios !
Eu n-am mai venit pe la voi din cauza ca nu mai sunt aspiranta la bb2 , voi stiti bine , acu 1 an a fost ultima mea incercare , dupa care am lasat-o balta si de-atunci bb se incapataneaza sa mai vina si mai tare ! Asta e , contra naturii nu se poate face mare lucru , iar cand corpul spune stop , e chiar asa !
Va las cu bine si va doresc multe impliniri frumoase pe acest an , chiar si cele mai grele sa se realizeze cat de curand

"Atunci cand arati luna cu degetul , nu uita sa-l si retragi..."!
Aileene + Alexandre...am implinit 7 anisori...(22-sept'99)
amintiri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Teo ma bucur mult ca ai 2 simburei in burtik si nu pot decit sa-ti urez MULTA SANATATE !
Noi am serbat-o pe Bia care pe 2 a facut 1 anisor, iar maine plecam la ski in Austria cu ea...Am emotii, dar sper ca va fi cuminte zgatia!
Cind ne intoarcem sa aud de noi gravidute! Succes!

am facut 30 de ani
Bia a facut 1 anisor

Mergi la inceput